FilmBox avizuje v dubnu a květnu kvalitní seriály Bez poskvrny a Pátý

Společnost SPI International přináší na své kanály FilmBox ve střední Evropě silnou sestavu populárních televizních seriálů jako Kořeny, Pátý a Bez poskvrny. Podívejte se fotografie a vysílací časy. Výrazným lákadlem by měla být dvojice seriálů s kriminální zápletkou, jejichž vysílání je naplánováno na začátek a konec dubna.

Ilustrační foto: Shutterstock.com

Ilustrační foto: Shutterstock.com

Kořeny

V průběhu března přináší FilmBox seriál Kořeny. Jde o čtyřdílný remake populárního seriálu ze 70. let, ve kterém si zahráli například Laurence Fishburne, Forest Whitaker, Anika Noni Rose, rapper T.I. a britská vycházející hvězda Malachi Kirby jako hlavní hrdina jménem Kunta Kinte. Kořeny na příběhu jednoho rodu vykreslují historický portrét amerického otroctví. Každý díl režíroval jiný režisér hraných filmů.

Titul: Kořeny
Další vysílání: 25.3. od 22:25 na FilmBox Premium (od 1. dílu ve filmotéce FilmBox LIVE)

Seriál Kořeny

Seriál Kořeny

Pátý

Druhým titulem je seriál Pátý, na kterém se spolupodílel britský spisovatel a scénárista Danny Brocklehurst, známý například díky filmu Obyčejné lži. Série Pátý je natočena dle originálního thrilleru z dílny spisovatele Harlana Cobena, jehož díla se devětkrát umístila na vrcholu žebříčku bestsellerů deníku New York Times. Na celém světě se prodalo více než 70 milionů Cobenových knih a jeho romány, přeložené do 43 jazyků, se staly bestsellery ve více než dvanácti zemích.

Titul: Pátý – mysteriózní thriller
Premiéra: 7. dubna od 21:00 na FilmBox Premium

Seriál Pátý

Seriál Pátý

Bez poskvrny

Třetím lákadlem programu je norský seriál Bez poskvrny (v originále Frikjent). Ten se v Norsku vysílal v roce 2015 a jednotlivé díly shlédlo v průměru přes 560 000 diváků, tedy přes 10 procent všech diváků. Bez poskvrny je příběh úspěšného finančníka pracujícího v Číně, který se vrací do Norska, kde chce investovat do společnosti vyvíjející technologii solárních článků. Solar Tech sídlí v malém městečku, kde Aksel Borgen vyrostl. Jeho návrat po 20 letech však v obci vyvolá vášně – hlavně kvůli důvodu, pro který kdysi odešel.

Titul: Bez poskvrny – krimi thriller
Premiéra: 27. dubna od 21:00 na FilmBox Extra (dostupný i ve filmotéce FilmBox LIVE)

Seriál Bez poskvrny

Seriál Bez poskvrny

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .