Fanda posouvá prime-time na dvacet minut po osmé

fandaNovácký televizní kanál Fanda od zítřka posouvá začátek hlavního večerního vysílacího času na 20:20 hod. Důvodem má být lepší soulad s hlavním kanálem Novy, kde po 20. hodině dobíhají Sportovní noviny. Cílová skupina sportovního zpravodajství a programu Fanda TV se totiž překrývá.

Vyslyšeli jsme přání především pánské části našich diváků, kteří jsou zvyklí sledovat Sportovní noviny a stěžovali si, že jim zbytečně unikají začátky seriálů, filmů a dalších pořadu,“ uvedl k této změně ředitel Fanda TV a kanálu Nova sport Marek Kindernay. Vedení programu se tak snaží přispět k tomu, aby diváci zůstali u sledování zpravodajských relací hlavního kanálu co nejdéle.

PR koordinátor projektu Fanda Radim Mana zároveň připomněl filmové tituly, které tento kanál uvede v průběhu měsíce února.  Vyvolávač deště (7. 2.), Hvězdná brána: Archa pravdy (13. 2.), Vítězové a poražení (15. 2.), Hvězdná brána: Návrat (20. 2), Rudý labyrint (22. 2.), Drsnej Shaft (26. 2.) nebo Rudá planeta (27.2) – tyto tituly Fanda odvysílá se začátkem o 20:20.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,