Fajnrock TV se přejmenuje na Slušnej kanál

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání v rámci žádosti o změnu licenčních podmínek vyhověla i provozovateli Fajnrock TV, který se může přejmenovat na Slušnej kanál. Jde o název klubu, kde televize produkuje část pořadů.

Ilustrační foto

Ilustrační foto

Hudební televize Fajnrock TV používá označení Slušnej kanál v rámci své komunikace už nyní. Po změně názvu bude moci svou původní značku zcela vypustit.

Vysílání televize Fajnrock TV je k dispozici v rámci digitálního vysílání v Praze a středních Čechách na kanále 46, které provozuje společnost Prague Digital Television. Vysílání šíří i řada kabelových operátorů a pochopitelně je k dispozici i bezplatný online stream na Fajnrocktv.cz.

V rámci této televize se na obrazovky po letech vrátila i legendární osobnost televizního vysílání, moderátor a hudební publicista Pavel Anděl. Každou středu zde vysílá svůj pořad Andělská Dvacítka, což je otevřená talkshow s hosty zmíněné restaurace. Natáčení pořadu probíhá za asistence diváků a každý týden si moderátor vybere jednoho hosta z řad diváků, který ho zaujme v předchozí mailové komunikaci.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: