Exkluzivně: Óčko od září překope program, buduje nové formáty a podpoří Expresradio

iva_fruhlingova

VÍTE TO PRVNÍ – Větší zásahy do svého programového schématu plánuje na podzim hudební televize Óčko. Stanice pokračuje v budování life-stylového okna po 21. hodině, slot doplní nová talk-show a módní magazín s Ivou Frühlingovou. V programovém schématu dojde k několika větším úpravám. Óčko bude navíc nově podporovat sesterské pražské Expresradio. Jednou z novinek bude program TyTrubko“.

Server RadioTV.cz měl možnost nahlédnout do programových plánů na několik prvních zářijových dnů stanice. Po vstupu do multiplexu 3 rozšíří hudební stanice Óčko výrazně svou programovou nabídku, současně vytvoří několik nových programových slotů. Novinky jsou platné od 3. září 2012. Nový ředitel Óčka Štěpán Wolde v minulosti uvedl, že je potřeba se posunout ještě více od klipové produkce směrem k lifestylu.

K TÉMATU: Óčko chce být stylové a tak angažovalo Rudu z Ostravy

Ranní vysílání zahájí tradiční blok Ranní fresh“. V 9:00 startuje nový proud Devadesátky v devět„, pásmo navazuje na večerní úspěšný formát Hitzone 90’s, který bude pokračovat v 21:30-22:30. V poledne nasazuje Óčko pásmo Simply the best„, jehož náplní budou největší hity všech dob. Klipy na přání v pořadu Mixxxer se posouvají o 30 minut na 14:30 a skončí tradičně v 16:30.

radiotv_face_n05

Novým hudebním slotem je pásmo mezi 18:30 a 19:15 – na tuto dobu se přesouvá například hudební blok Rock Therapy. Nově ale bude hudební televize Óčko podporovat sesterské pražské Expresradio, každé úterý nabídne to nejlepší z jeho vysílání (mediální skupina Mafra provozuje jak televizi Óčko, tak Expresradio). Ve všední dny v 19:15 odstartuje nový pořad TyTrubko s podtitulem Nejujetější videa z netu“, název odkazuje na populární internetový videokanál YouTube (You = Ty, Tube = Trubka). Program bude reprízován následně ve 23:00 a v 7:00. Nové klipy (blok Novinky) dostávají prostor denně v 19:30 a skončí ve 20:00.

PSALI JSME: Nefunguje vám hudební televize Óčko? Přelaďte set-top-box

Hlavní vysílací čas patří už tradičně pořadu CZ&SK„, například ve středu se dostanou ke slovu retro hity. Óčko pokračuje v magazínech a talk-show po 21. hodině. Óčko zachovává pouze magazín Selebrity s Rudou z Ostravy (alias hercem Michalem Kavalčíkem). Dosavadní talk-show Face2Face končí, v pondělí ve 21:10 obnoví stanice formát Limuzína s Mírou Hejdou (dříve jej vysílala zaniklá TV Public), prvním hostem bude Pepa Vojtek ze skupiny Kabát. Repríza se vysílá v sobotu v 16:30. Středeční slot po 21. hodině zaujme Fashion time, moderátorka Iva Frühlingová (též zpěvačka a modelka) vás provede světem módy. Óčko tedy ruší víkendový pořad Stylissimo.

ocko_schema_complete

Nové programové schéma TV Óčko, autor: RadioTV.cz. Pro zvětšení klikněte myší

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .