Eurosport poskytne O2 TV sublicenci na grandslamové zápasy českých tenistů

Zástupci Eurosportu a O2TV oznámili smlouvu o sublicenci na US Open 2016 a Australian Open 2017 se zaměřením na zápasy českých tenistů a tenistek. Tato dohoda je nadstavbou k rozsáhlému vysílání na stanicích Eurosport 1 a Eurosport 2 exkluzivně přináší zákazníkům O2 v České republice extra stopáž zaměřenou na české tenisové hráčky a hráče.

Petra Kvitová. Photo by Clive Brunskill/Getty Images. Fotografii poskytla společnost O2 Czech Republic

Petra Kvitová. Photo by Clive Brunskill/Getty Images. Fotografii poskytla společnost O2 Czech Republic

Sublicence se týká zápasů mimo hlavní kurt

Sublicenci jsme získali od Eurosportu, který vysílá vždy duely z hlavního kurtu. My se zaměříme na zápasy českých tenistů a tenistek, kteří by se normálně na obrazovky nedostali a dosud je tak nemohl nikdo sledovat. Diváci O2 TV tak dostanou možnost vidět kompletní českou stopu na těch nejlepších turnajích světového tenisu,“ prozradil další podrobnosti ředitel O2 TV David Duroň.

Letošní US Open na O2 TV Sport doprovodí hlasem čtveřice komentátorů ve složení Jiří Baumruk, Jan Homolka, Libor Basík a Milan Štěrba. Model s českou stopou vysílanou na O2 TV bude platit až do osmifinále. Pak O2 TV Sport odvysílá tři zápasy ze čtvrtfinále, dvě semifinále a souběžně s Eurosportem také finále grandslamových turnajů.

tenis-ilust-651

Tenis nabírá na popularitě i díky úspěchu českých sportovců v Riu

Intenzivně vnímáme, že tenis v České republice nabírá na popularitě. Určitě k tomu pomáhají skvělé výsledky našich tenistů a tenistek. Tři hráčky máme v elitním TOP 20 žebříčku WTA, Tomáš Berdych patří mezi osm nejlepších v ATP a zisk tří bronzových medailí v Riu hovoří za vše,“ okomentoval rostoucí zájem o bílý sport Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 TV Sport.

O2 TV nedávno spustila samostatný fotbalový kanál, kde kombinuje přenosy české fotbalové ligy a některých zahraničních soutěží včetně záznamů a magazínů prestižních evropských klubů. Nyní posiluje tenisový program s cílem spustit samostatný tenisový kanál od 1. ledna 2017. V plánech je ještě hokejový kanál od příští hokejové sezony 2017/2018.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .