DVB-T2: Přechodová síť 13 nově pokrývá 85 procent obyvatel

Společnost Digital Broadcasting podnikatele Radima Pařízka zprovoznila další vysílače ve své digitální síti nové generace DVB-T2. Její Přechodovou síť 13 můžete nově naladit v lokalitách Plzeň, Rakovník, České Budějovice a Hlubočec.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Přechodová síť 13 tak nově vysílá v celkem 26 lokalitách a pokrývá 85 procent obyvatel, téměř 9 milionů diváků.

V Plzni tato síť vysílá z lokality Vodárna (24. kanál), pro Rakovník z lokality Louštín (24. kanál), v Hlubočci z lokality Hůrka (31. kanál) a v Českých Budějovicích jde o 32. kanál.

V Přechodové síti 13 v novém standardu DVB-T/HEVC jsou šířeny stanice Nova, Nova 2, Nova Cinema, Nova Action, Nova Gold, kino Svět, RELAX a REBEL. Tyto stanice jsou šířeny ve standardním rozlišení obrazu (960×540). Ve vyšším rozlišení si mohou diváci naladit programy JOJ family HD a Prima Comedy Central HD. Ve vybraných regionech je k dispozici ještě HD vysílání místních televizí POLAR a TV V1.

Seznam lokalit, kde momentálně vysílá Přechodová síť 13:

Praha, Brno, Ostrava, Uherské Hradiště, Hradec Králové, Pardubice, Teplice, Ústí nad Orlicí, Ústí nad Labem, Mariánské Lázně, Olomouc, Zlín, Česká Lípa, Domažlice, Svitavy, Sušice, Jihlava, Znojmo, Třebíč, Frenštát pod Radhoštem, Hodonín, Děčín, Plzeň, Rakovník, České Budějovice, Hlubočec.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .