Druhý ze tří nových sportovních kanálů O2 je realitou. Odstartoval O2 TV Tenis

Digitální televize O2 TV spustila druhý ze tří dlouhodobě avizovaných sportovních kanálů O2 TV Tenis. V letošním roce slibuje 3 800 hodin živých přenosů ze 47 turnajů ženské série WTA a 14 turnajů mužského okruhu ATP.

Logo nového kanálu O2 TV Tenis

Logo nového kanálu O2 TV Tenis

V rámci multidimenze až 4 zápasy souběžně

O2 TV Tenis je historicky prvním čistě tenisovým kanálem u nás. Je to unikát i v rámci evropského měřítka. Jen v lednu odvysíláme šest turnajů WTA, tři turnaje ATP a vše završí Grand slam Australian Open 2017. Co se týče ryze ženského okruhu WTA, tak se divák v tomto roce dočká více než 2 000 zápasů přenášených živě, což je opravdu úctyhodné množství. Navíc vše poběží v multidimenzi, takže si každý může vybrat zápas podle sebe,“ říká Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 TV Sport.

O2 TV Tenis přinese skutečně unikátní počet živých. V rámci Evropy se však nejedná o tak ojedinelý program. Kanál vyčleněný pro tenisové přenosy vysílá například v Itálii nebo ve Skandinávii.

Značná část přenosů bude exkluzivní. Ty, které nejsou exkluzivní, mohou diváci sledovat i na jiných programech – Grand Slam Australian Open například nabídne i Eurosport. O2 TV Tenis se však zaměří výhradně na zápasy českých hráčů a hráček. Samotná exkluzivní práva na okruh WTA však obsahují i tuzemský podnik Prague Open nebo ostře sledované finále Turnaje mistryň v Singapuru. Chybět nebude ani tradiční tenisový WTA magazín.

Nová stanice si rovněž vyžádala rozšíření komentátorské týmu. Zkušený výběr tenisových expertů ve složení Jiří Baumruk, Jan Homolka, Libor Basík a Aleš Svoboda, doplnil nově komentátor Vojtěch Bidrman.

Dle plánu se nám daří naplňovat koncept samostatných kanálů, které se zaměřují na nejpopulárnější sporty u nás. Vedle O2 TV Sport, který přináší vždy to nejlepší z nabídky, běží už od 8. srpna O2 TV Fotbal. Nyní jsme spustili O2 TV Tenis a ještě nás čeká hokej,“ uvedl David Duroň, ředitel O2 TV.

Podívejte se na upoutávku k novému programu O2 TV Tenis

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .