Druhá stanice Šlágru, televize Country no. 1 spustila ostré vysílání

country-no-1-651-1

Po několika týdnech testovacího vysílání se na českém trhu objevila celoplošná stanice Country no. 1 obsahově navazující na program televize Šlágr. Příznivci Šlágru tak dostávají druhou porci jen s omezenou dostupností.

Nový kanál vysílá v celoplošném multiplexu 4, který kontroluje společnost podnikatele Radima Pařízka. Znamená to, že jeho dostupnost bude v určitých částech omezenější ve srovnání s třetím multiplexem, kde vysílá první kanál televize Šlágr. Multiplex 4 sice deklaruje pokrytí až 95 procent obyvatel, v některých oblastech ale mohou mít diváci problém.

Pokud tedy přijímáte signál prvního programu Šlágr TV, není automaticky zaručeno, že chytíte i dvojku. Televize Country no. 1 bude v zemském vysílání působit vedle nových programů Novy – tedy televize Fanda, Smíchov a Telky. Pokud na běžnou anténu přijímáte některý z těchto programů, určitě zachytíte i Country no.  1. Doporučujeme přeladit přijímač a nová stanice se automaticky objeví v nabídce.

Další možností je sledování přes internet na stránce countryno1.cz. Živé vysílání televize Country no. 1 by mělo být dostupné bez omezení na území ČR a SR.

Autor článku:

Komentáře (4)

 1. jote

  Country umřelo, poslouchám celý dnešní večer a nic moc, novodobá country je rock, ani ten příběh ty písničky nemají, vím, že v dnešní době psát o honácích krav, rýžování zlata na Yukonu nelze do nekonečna, ale čas Rangers, Greenhorns, Cashe a Rogerse je definitivně pryč

 2. vobora

  Do country to má hodně daleko.Prostě je v tom dost písniček,které s country nemají nic společného.Navíc ten obraz není zas tak kvalitní,jak se slibovalo.Při ostrém startu,že se navýší datový tok.Nenavýšilo se nic a na obrazovce 127cm. je to hodně špatný. Dokud se to obrazově nezlepší,tak to zruším.

 3. jote

  Co je nyní tato TV v pravidelném vysílání si ji několikrát denně pustím a hned vypnu, doslova a písmene mě nic neupoutalo a kolega Vobora má pravdu, kterou jsem zapoměl, úroveň obrazu nestojí za nic, já též, pokud se nezlepší obraz a kvalita vysílaného též to zruším

 4. mireva

  No to si děláte srandu contry????? Ještě , že si víte – Česká republika je podle Vás v USA ? Proč nehrajete česky?
  No a pak nám na Moravě ( Skotsko ) zaveďte zase zpět rakouskou Tv , která zde byla … děkuji.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: