Dokumentární kanál Viasat Explorer uvede cyklus o záchraně firem Save Our Business

peter-jones-651-noperex

Není to sice Zdeněk Pohlreich a nezachraňuje restaurace, nicméně podobně laděný dokumentární pořad s prvky reality show o záchraně malých a středních podniků Save Our Business by mohl diváky zaujmout.

Televizní kanál Viasat Explorer uvede seriál, v němž krachující podniky dostanou druhou šanci, když na scénu přijde úspěšný milionář a nabídne jejich majitelům pomocnou ruku. Pořad z dílny americké kabelové televize TNT ukáže, že spuštění, vybudování a udržení vlastní firmy je velmi náročný úkol, který zdaleka nezvládne každý.

Vzhledem k současné ekonomické situaci je to navíc těžší než obvykle. Tisíce malých podnikatelů čelí problémům, podávají žádosti o bankrot a v příliš mnoha případech se jejich sny a plány navždy hroutí. Zachránit byznys jim může pomoc i Peter Jones, britský podnikatel, investor a multimilionář, který se během šesti dílů pokusí zachránit nejrůznější podniky, od školy karate přes obchod s oblečením až po zábavní park.

Čekáte-li však, že bude Peter s majiteli podniků jednat v rukavičkách a že štědře zalátá všechny díry v jejich rozpočtech vlastními penězi, jste na omylu. Místo soucitu a slov útěchy čeká podnikatele tvrdá škola,“ píšou tvůrci seriálu. Do jisté míry tak může divák očekávat někoho jako je Zdeněk Pohlreich, ale ve zcela jiném oboru. Právě Pohlreich je totiž známý tím, že pomáhá měnit restaurace k lepšímu a používá k tomu někdy i nevybíravé způsoby a slovník.

V případě záchrany malých firem budou použity jakékoliv prostředky. Skryté kamery, tajní nakupující, intervence zaměstnanců… dovoleno je vše, co pomůže dosáhnout cíle, kterým je v tomto případě proměna ztrátového podniku na zdravou a vydělávající společnost.

Dokumentární kanál Viasat Explorer z portfolia spolumajitele TV Prima, skupiny Modern Times Group, odvysílá jednotlivé díly každou sobotu od 9. dřezna do 13. dubna.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: