Dnešním dnem startuje mládežnická televize Pohoda

tv-pohoda-2012Dlouho odkládaný start jedné z prvních celoplošných televizí, která před několika lety získala digitální licenci, se uskuteční dnes. V multiplexu 4 začíná vysílat mládežnická televize Pohoda, za kterou stojí mediální podnikatel Radim Pařízek a někdejší první muž české mediální scény Vladimír Železný.

Nová televize startuje s omezeným programem, který bude postupně rozšiřovat. Bude vysílat prostřednictvím čtvrtého multiplexu společnosti Digital Broadcasting a v první fázi pokryje přibližně 52 procent obyvatel ČR. Program by se měl v průběhu nejbližších měsíců výrazně rozšířit a konečnou podobu získá o Vánocích. Podobně bude stoupat i pokrytí multiplexu 4, kde se objeví další televizní programy.

Multiplex 4 bude od dnešních 17 hodin fungovat ve čtrnácti lokalitách a společně s ním i televize Pohoda. Pokud přeladíte svůj set-top-box, můžete zjistit jak se vám zlepšil dosud problematický příjem televizních programů z této sítě. Jisté je, že v některých již existujících lokalitách nastane změna vysílacích parametrů a měl by se citelně zlepšit příjem.

mux-4-pokryti-cervenPokrytí multiplexu 4, zdroj: společnost Digital Broadcasting

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: