DIGI TV spustila novou aplikaci pro chytré televizory Samsung

Na chytrých televizorech Samsung je možné sledovat televizi přes internet od DIGI TV bez využití set-top boxu. Umožňuje to aplikace, již si mohou stáhnout všichni majitelé chytrých TV Samsung roku výroby 2014 a mladší. Podmínkou je, aby přístroje měly připojení k internetu a umožňovaly stahování aplikací přes Samsung Smart TV aplikaci. Po její instalaci je možné ovládat televizor pouze jedním ovladačem.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Věříme, že tato nová služba bude pro naše zákazníky přínosem a ocení ji. Z našich průzkumů víme, že by zákazníci přivítali možnost ovládat svůj televizor pouze jedním ovladačem, bez potřeby využívat set-top box. Nová aplikace pro televizory Samsung přesně toto umožňuje, přičemž funkce aplikace jsou téměř identické se set-top boxem. Věříme, že v dohledné době nabídneme podobné novinky také pro majitele televizorů jiných značek,“ říká Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb DIGI TV.

Stávající zákazníci DIGI TV si mohou aplikaci jednoduše stáhnout přes Samsung TV aplikaci přímo ve svém televizoru. Pokud mají vytvořený Samsung účet a jsou do něj přihlášeni, stačí si aplikaci DIGI vyhledat v kategorii Video a spustit. Na portálu https://moje.digi2go.cz, kam se zákazníci přihlásí přes přihlašovací údaje, jež získali při aktivaci DIGI TV přes internet, si následně mohou vygenerovat šestimístný párovací kód pro aplikaci Samsung TV. Po zadání tohoto kódu do okna, které se otevře po spuštění aplikace, dojde k jejímu spárování s účtem zákazníka a lze ji začít využívat.

Aplikaci DIGI TV mohou zcela zadarmo na třicet dní vyzkoušet i majitelé televizoru Samsung, kteří osud nejsou zákazníky DIGI TV. Stačí, když si aplikaci stáhnou, pošlou SMS s textem DEMO na tel. číslo 736 350 600, následně jim bude doručen párovací kód, který musí zadat po spuštění aplikace. Třicet dní pak mohou na zkoušku využívat DIGI TV se všemi funkcemi zdarma.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .