DIGI Sport organizuje zájezd na zápas La Ligy i návštěvu mix zóny

Zažij La Ligu naživo! je název nové soutěže, kterou ve spolupráci s projektem La Liga Santander Experience připravila televize DIGI Sport pro fanoušky. Vítěz získá zájezd na duel 32. kola mezi Valencii a Sevillou.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Návštěva tiskové konference a možnost vidět hráče v mix zóně

Vítěz soutěže získá třídenní letecký zájezd pro dva s ubytováním a se stravou do španělské Valencie, dvě vstupenky na zápas FC Valencia – FC Sevilla, možnost prohlídky zázemí stadionu i šaten, návštěvu mix zóny, kde hráči hodnotí zápas, i tiskové konference a dárkové předměty La Ligy.

Soutěže se mohou zúčastnit fanoušci z Česka a Slovenska, pokud do 5. února nahrají na facebookový profil DIGI Sport video o délce maximálně jedné minuty, na němž kreativním způsobem ukážou, čím je pro ně španělská La Liga výjimečná a proč by její atmosféru naživo měli zažít právě oni. Zvítězí ten fanoušek, jehož video získá nejvíce lajků,“ vysvětluje pravidla Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ, která kanály DIGI Sport v České republice vysílá.

Dalších devět účastníků soutěže získá dárkové balíčky nejvyšší španělské fotbalové soutěže. Více informací o soutěži se fanoušci dozvědí z videospotu a na webové stránce DIGI TV.

Informační spot k soutěži Zažij La Ligu naživo!

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .