DIGI Sport doplňuje program o jiné disciplíny, bude vysílat volejbal i box

Sportovní stanice DIGI Sport se i nadále zaměří na anglickou fotbalovou Premier league a nově i skotskou nejvyšší soutěž. Přišly však o francouzskou Ligue 1 a italskou Serii A. I proto nakupují jiné sporty.

digisport-651

Novinkou je skotská Premier league, volejbalové turnaje i boxerské šampionáty

Nejvýznamnější programovou novinkou je skotská Premier league, ta ale nemůže nahradit výpadek přenosů z italské Serie A nebo francouzské Ligue 1. Tyto soutěže bude od nové sezony vysílat exkluzivně skupina SportTV, na Digi sportu se tudíž ohlížejí po jiných disciplínách.

Dnes skupina oznámila zisk exkluzivních práv k volejbalu, konkrétně světový pohár mužů i žen pro letošní rok. DIGI Sport vlastní práva pro Českou i Slovenskou republiku, tudíž přinese tyto přenosy na své jedničce a dvojce.

Premier league zůstává na Digi sport, ale objeví se i na O2 Sport

Pro celé území někdejší federace má DIGI Sport i boxerské soutěže. V polovině srpna odvysílá Mistrovství Evropy kategorie Elite v Sofii, v říjnu Mistrovství světa mužů v Kataru. V příštím roce má k dispozici ještě světový šampionát žen a dva olympijské kvalifikační turnaje.

Nejatraktivnějším titulem DIGI Sportu bude i v následujících dvou letech anglická fotbalová Premier league. O tu se však bude dělit i s českou sportovní televizí O2 Sport, jež získala sublicenci pro český trh.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: