DIGI CZ u příležitosti El Clásico připravila novou marketingovou akci

V sobotu 3. prosince se uskuteční na Nou Campu první El Clásico této sezony. DIGI CZ, provozovatel satelitní Nové DIGI TV a internetové televize DIGI2GO, při této příležitosti přichází s novou marketingovou akcí.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Zápasy La Ligy přitahují diváky i marketéry

Slavný a tradiční duel španělských fotbalových velkoklubů FC Barcelona a Real Madrid přitahuje celosvětovou pozornost. Operátor televizní služby DIGI CZ využívá atraktivitu přenosu k různým marketingovým akcím. Nyní nabízí novým zákazníkům programový balíček SPORT obsahující mimo jiné i kanály DIGI Sport 1-3 HD, na půl roku zdarma. Nabídku mohou využít i stávající zákazníci, kteří ještě doplňkový balíček SPORT nemají.

Diváci mohou sledovat programy DIGI Sport 1-3 od letošní sezony pouze v nabídce platformy DIGI CZ. Žádný jiný operátor placené televize na českém trhu nemá tyto kanály v nabídce.

Sportovní balíček na 6 měsíců zdarma, ale pouze základnímu balíčku

Doplňkový balíček SPORT obsahuje rozšířenou sportovní nabídku satelitní Nové DIGI TV i internetové DIGI2GO, včetně exkluzivních i neexkluzivních sportovních kanálů. Běžná cena činí pro obě platformy 149 Kč. Aby nový zákazník mohl získat doplňkový balíček SPORT na prvních šest měsíců zdarma, musí si jej objednat v rámci akce „El Clásico dárek“ spolu se satelitní Novou DIGI TV nebo internetovou DIGI2GO – do soboty 3. 12. 2016, kdy je výkop souboje El Clásico. Stejný termín pro objednání zvýhodněného balíčku SPORT platí i pro stávající zákazníky.

Doplňkový balíček SPORT je možné v rámci koupit pouze jako nadstavbu k základnímu programovému balíčku. Slevová akce se pochopitelně nevztahuje na balíček SPORT PLUS, který lze objednat i samostatně (bez základního programového balíčku).

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .