Dětský kanál Barrandov PLUS přináší do éteru mezinárodní interaktivní hru Madscreenbox

Televize Barrandov PLUS a skupina SPI International přináší do České republiky animované herní vysílání pro děti a teenagery Madscreenbox. Společnost SPI pro tento typ obsahu vyčlenila v zahraničí samostatný Ultra HD kanál.

madscreenbox-651

Interaktivní hra propojí hráče skrz televizi a mobilní aplikaci

Interaktivní hra Madscreenbox poběží na obrazovkách dětské a dokumentární stanice Barrandov PLUS po 16. hodině každý všední den. Pochopitelně, v českých podmínkách nepůjde o Ultra HD rozlišení.

Madscreenbox je interaktivní hrou, kde na děti čekají nejen soutěže, ale také písničky a tance, které si mohou pustit z pohodlí domova. K připojení se k této hře postačí pouhé stažení aplikace na telefon nebo tablet. Prostřednictvím internetového přenosu je hráč okamžitě připojen ke hře, kterou vidí na televizní obrazovce.

Hry pro různé věkové kategorie

Jednotlivé hry jsou koncipovány od nejjednodušší po nejtěžší, tudíž si mohou hrát různé věkové kategorie od nejmenších až po náctileté. Každá hra se hraje v rozmezí tří až pěti minut, a je doprovázena jednou z animovaných postaviček. Na děti čekají záludné matematické hry, hádanky postavené na logice, nebo třeba soutěže cvičící jejich bystrost a rychlost.

MadScreen Box je jedinečná hra v tom, že díky mezinárodnímu rozšíření této aplikace se děti mohou utkat s hráči například z Německa, Francie nebo USA,“ uvedla generální ředitelka Skupiny Barrandov, Ing. Marcela Hrdá.

Tím, že samotná hra běží v reálném čase na různých místech světa, tak se děti potkávají nejen s novými kamarády ze zahraničí, ale rovněž score nejlepších deseti hráčů vidí celý svět. Systém je nastaven tak, že v průběhu hry se každou sekundu aktualizuje celý list s průběžným pořadím hráčů.

Podívejte se na prezentační video Madscreenbox

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .