Detektivka na motivy příběhů bratří Grimmů startuje, nadpřirozená bude i dr. Cameronová

040_usalogoVIDEO UVNITŘ – Americká televizní sezóna je v plném proudu a ani tento týden nechybí premiéry zbrusu nových seriálů. Tento týden nabídneme informace o velmi očekávané novince Once Upon a Time, uvede ji ABC a v hlavní roli zhlédneme Jennifer Morrison (alias dr.Cameronovou). Zatímco některé seriály ještě neodstartovaly, jiné projekty už končí. Nezbytnou součástí jsou informace o sledovanosti.

Fantasy, pohádky bratří Grimmů a detektivky

V úterý 18. října odstartuje na ABC zbrusu nový sitcom s názvem „Man Up!„. Hlavními postavami jsou tři mladí muži s chováním dítěte. Hlavní zápletka se začne rozmotávat ve chvíli, kdy se třicátníci rozhodnou, že je třeba začít se chovat jako skuteční muži. Ovšem cesta dospívání bude trnitá.

Promo na nový sitcom Man Up!

Další premiérová řada seriálu Chuck zahájí svou pouť americkými obrazovkami v nelichotivém pátečním čase po 20. hodině na NBC. Po skončení následuje seriálová novinka Grimm, opět na NBC. Jak už název napovídá, tvůrci nás v ní zavedou do žánru fantasy, mystery a kriminálního dramatu. Děj se odehrává v současné době v Oregonu, tvůrci přichystali zcela nový pohled na tradiční pohádky bratří Grimmů. Hlavní postava Nick Burkhardt zjistí, že je potomkem Grimmů, tedy lovců nadpřirozených sil. Zároveň pracuje jako detektiv, takže vyšetřování Červené karkulky může začít.

Trailer na nový seriál Grimm na NBC.

Nadpřirozeno zavládne i v neděli na ABC, první díl Once Upon a Time představí herečku Jennifer Morrison (známá jako doktorka Cameronová z Dr.House) v fantasy a drama seriálu. Jednotlivé díly jsou inspirovány klasickými pohádkovými příběhy, zápletky se odehrávají v současné době, zároveň se ovšem prolínají s fiktivním světem. Hlavní postava Emma Swan zjistí, že je držitelkou klíčů k záchraně skutečného světa. Porazit bude muset zákeřné zlo.

Upoutávka na Once Upon a Time

Playboy Club už zavřel, Teorie velkého třesku spokojeně pokračuje

Pondělní večer přinesl pokles seriálu Two and a Half Men na CBS (TV Nova: Dva a půl chlapa), mezi dospělými 18-49 let dosáhnul ratingu 6,01% (což značí asi 8,02 milionu diváků v absolutních číslech), pokles o 18% oproti premiéře byl očekávatelný, první díl byl totiž spojen s příchodem nové postavy. Tento díl se stal nejsledovnějšími pořadem minulého týdne. ABC s taneční show Dancing with the Stars (ČT1: Star Dance) propadla, výsledek 3,94 milionu diváků při share 8% značí nejhorší výsledek za celou dobu soutěže.

Pondělní díl Terra Nova na FOX zhlédlo 3,94 milionu při share 8%, přesně tolik, kolik získaly první dva díly. Historicky prvním zrušeným formátem v letošní sezóně je The Playboy Club na NBC, výsledek 1,58 milionu diváků při share 3% je drtivě pod průměrem stanice. Dr. House se vrátil na FOX s osmou řadou, výsledek 5,13 milionu a share 9% znamená 7% pokles oproti loňskému startu, loni však začínal ne v 9:00, nýbrž o hodinu dříve.

AMERIKA.38: Playboy Club patrně brzy zavře, House poprvé bez Cuddyové

Soutěž X Factor na FOX získala 11% všech diváků u televize, což značilo 4,87 milionu diváků; další část 5,65 milionu při share 11%. Nejúspěšnějším pořadem večera se stala Modern Family na ABC (TV Prima: Taková moderní rodinka), zhlédlo ji 7,36 milionu při share 14%.

Čtvrteční večer nepřekvapil, když The Big Bang Theory (Prima Cool: Teorie velkého třesku) zvítězila s 5,79 miliony diváků (share 13%), podlehnul X Factor s 4,6 miliony (share 10%). Ve středu se daří i nejmenší CW s Vampire Diaries (1,58 milionu, share 3%).

040_usakolaceKoláče sledovanosti za 40. týden.

040_usatop20TOP 20 nejsledovanějších pořadů uplynulého týdne.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: