Další ze šéfových pořadů Zdeňka Pohlreicha bude mít premiéru už tuto neděli

Kuchařský guru Zdeněk Pohlreich pokračuje svou televizní kariéru ve vysílání TV Prima novým pořadem Teď vaří šéf. Premiéru odvysílá Prima už tuto neděli 21. září od 18.00 hodin.

Zdeněk Pohlreich, foto: TV Prima

Zdeněk Pohlreich, foto: TV Prima

Tenhle pořad bude pro ty, kdo si lámou hlavu s tím, jak uvařit rychle, chutně a v pohodě. Pro ty, kteří neberou vaření jako mučivou povinnost, ale pro ty, kteří chtějí, stejně jako já, rozdávat i při vaření radost a smích. Zapomeňte na patlaly, šarlatány a zoufalce a udělejte si konečně ze své kuchyně místo plné radosti a zábavy!  Pojďte vařit se mnou, bude to snazší, než si myslíte,“ zve diváky na svůj nový pořad Teď vaří šéf! jeho hlavní protagonista Zdeněk Pohlreich.

Teď vaří šéf! je cooking show založená na propojení profesionality a domácí kuchyně. Každý díl se zaměří na konkrétní surovinu, například v prvním díle to bude kuře a diváci budou mít možnost naučit se celou řadu nápaditých receptů – tak, aby kuře zužitkovali opravdu celé! „Zdeněk coby profesionální kuchař divákům přiblíží chod zavedené a fungující továrny na gastrozážitky. Se stejným nadšením vaří ale i doma. Vařit doma jako profesionál není dle jeho názoru žádný problém,“ dodává PR manažerka televize Prima Jana Mrákotová.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .