Další nová televize – startuje zábavná Pětka, naladíte ji na běžnou anténu

petka-logo-3Pondělí 15. října je důležitým dnem pro další novou hvězdu na českém televizním nebi. Startuje nová celoplošná televize Pětka, která celý svůj program staví na zábavných pořadech a celebritách. Nabídne pouze vlastní tvorbu a prozatím se vyhne filmům a seriálům ze zahraničí. Tahákem má být několik známých tváří.

Známé tváře, původní zábava

Iveta Bartošová, Zdeněk Izer, Mahulena Bočanová, Petr Vondráček, Markéta Hrubešová i řada dalších známých tváří by měla být součástí programu nové televize Pětka. Stanice si díky tomu získala významnou pozornost tradičních i bulvárních médií a potenciálních diváků. Teď bude mít nelehký úkol – tuto pozornost nejen udržet, ale ještě ji posílit. Že to je opravdu náročné mohou vyprávět dnes již bývalí vedoucí pracovníci televize Barrandov. Ta vzbuzovala před několika lety obrovská očekávání a zčásti je dokázala naplnit. Jenomže to bylo za cenu stomilionových investicí do programových titulů. Značná část programu sice stála na vlastní tvorbě a zábavních formátech, jenomže k tomu bylo nutné přibalit desítky jiných titulů.

Pětka v prvních měsících nehodlá investovat do akvizic. Věří, že si vystačí pouze s vlastní tvorbou, kterou bude rotovat několikrát během dne. Zda bude tato strategie úspěšná dlouhodobě, to uvidíme v nejbližších dnech. Očekávání jsou vysoká, mediální masáž před začátkem vysílání byla skutečně dokonalá.

petka-plakat-izer-hrubesova

Jak naladit televizi Pětka?

Televizi Pětka naladíte celoplošně v digitálním vysílání DVB-T v multiplexu 3. Pokud máte na svém set-top-boxu televizi Prima love, příjem Pětky bude bezproblémový. Doporučujeme ale přeladit set-top-box, pokud ji zatím nemáte v nabídce. Další možností příjmu je satelit, kde Pětka vysílá nekódovaně na pozici 23,5 st. východně na bývalé pozici Retro Music Television. Program do své nabídky zařadí i kabeloví operátoři.

Další informace na www.petka.cz.

Autor článku:

Komentáře (5)

 1. Ivo Rottenberg

  Přiznám se, že jsem si natočil (timerem) „rozjezd“ Pětky. Ze zvědavosti a současného potvrzení, že to je skutečně odkladní kanál pro vše, co by ani amatárské vysílání nesneslo. Dnes po půlnoci jen tak brnknu na Pětku a ona tam děva IV. cenové skupiny láká pitomce na peníze. Každá i započatá minuta za „pouhých“ 90 korun!
  Asi po hodině vysílání jsem po skončení filmu na jiném programu, koukl na Pětku. A ta ženština tam byla již jen v prádélku, ale cena pofidérní výhry stoupla ze 6 na 15 tisícovek. Jestli se někdo snažil, jsem nečekal.
  Jen se mi potvrdilo, jaký to je „vysoce“ kultivovaný nový televizní program na našem televizním nebi.

  1. Ivo Rottenberg

   A oprávněně:-))))

 2. Gaius Julius Caesar

  Já osobně si myslím, že tahle TV nebude mít dlouhého trvání. Taky jsem jí zkusil, akorát tam byla dosti nestřízlivá „chudinka“ Iveta Bartošová tak jsem to svinstvo, promiňte mi ten výraz, ale je to tak, zase z předvolby svého Set-Top-Boxu po pěti minutách vyhodil a nikdy víc se k tomu nehodlám vracet. Stačí mi bohatě když navštívím jejich web a přečtu si tam program nebo navštívím na You Tube jejich kanál a skouknu nějaké to vídko a hned mě to utvrdí o tom, že jsem udělal moc dobře když jsem se Pětky zbavil. Při této příležitosti plně souhlasím s panem Ivo Rottenbergem. To co píše není nic než pravda.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: