Vrcholí období akčních nabídek satelitních operátorů

Posledních pár dní zbývá do konce letošního roku a tím přichází i poslední šance využít některé z akčních nabídek satelitních operátorů, které mají k tomuto způsobu příjmu televizních programů přilákat nové klienty či ty stávající přesvědčit o výhodnosti rozšířit si předplacené služby. Výhodná předvánoční lákadla nabízejí Gital, Trade and Technology i UPC Direct.

Padesátiprocentní slevu na první dva měsíce předplaceného období nabízí svým novým zákazníkům operátor UPC direct. Měsíční poplatek za základní balík programů Rodina přijde na 689 korun. Obsahuje desítky programů různých žánrů vysílaných z družice Astra. Na první čtvrtletí nového roku slibuje svým abonentům zajištění příjmu nového seriálově-filmového kanálu Nova Cinema.


Již měsíc je platná zvýhodněná nabídka firmy Gital – jednoho ze dvou poskytovatelů příjmu satelitní platformy CS Link. Stávající zákazníci, kteří si předplatí prémiové kanály na rok či šest měsíců, získávají navíc zdarma příjem zvolených stanic na dva či jeden měsíc zdarma (akce 12+2 či 6+1). Tento bonus se týká kanálů Galaxie sport, CS Film a XXX Xtreme a také balíčku HBO+Spektrum.Tato vánoční promoakce končí 31.prosince.


Také pro úplně nové klienty Gital připravil velké lákadlo. Každý, kdo si do konce roku zaregistruje minimálně na rok kartu Gital s tarifem Základ či Standard CZ nebo Standard SK získává tři vánoční prémie. Jednak předplatné česko-slovenského filmového kanálu CS FILM na 1 rok, dále příjem dokumentární stanice Spektrum do 31.12 a také možnost sledovat dva kanály Slovenské televize (STV1 a STV2) do konce předplatného tarifu na kartě.


Pozadu s výhodami pro své zákazníky nezůstává ani konkurent Gitalu – společnost Trade and Technology (TaT). Všem zájemcům o nový balíček Multi prodlouží dobu jeho aktivace. Ti, kdo si ho předplatí na rok, ho budou moci využívat 14 měsíců, půlroční aktivace bude prodloužena o další měsíc. Zmíněný balíček obsahuje kanály Nonstop kino, Filmbox, Viasat Explorer (dokumentární), Viasat History, Galaxie sport, Jim Jam (dětský) a Spice (erotický). Zároveň mají abonenti balíčku Multi po dobu jeho platnosti zajištěn i příjem neplacených programů TV Nova, Nova Cinema, STV Jednotka a STV Dvojka bez nutnosti platit jednorázový manipulační poplatek. Termín ukončení této nabídky je poslední den letošního roku.


O deset dní později vyprší nabídka TaT pro nově zaregistrované zákazníky (s novou TT Kartou). Všem bude náležet bonus v podobě dvou měsíců příjmu programů z balíčků Multi. Budou tak moci v klidu posoudit, zda je zpoplatněné kanály zaujaly a jestli jim zůstanou věrní pozdějším předplatným.


Zvláštní předvánoční nabídku letos nevyhlásil provozovatel satelitní platformy Digi TV. Zřejmě spoléhá na atraktivitu měsíčního poplatku 260 korun za příjem třiceti šesti programů. Svůj ceník nerozšiřuje o zvláštní nabídky či balíčky a ten tak zůstává nejjednodušší a nejpřehlednější. K základnímu portfoliu stanic lze u Digi Tv přiobjednat jen prémiové kanály HBO a Cinemax.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .