CS History rozšíří od července nabídku O2 TV

Tematický kanál CS History rozšíří od 1. července programovou nabídku O2 TV. Stanice patří do portfolia slovenské televize JOJ Group a distribuci zajišťuje společnost AXOCOM.

cs-history_e24094e
Zdroj: CS History

„Češi milují historii, zejména témata spojená s dvacátým stoletím nebo nejrůznějšími válečnými konflikty patří dlouhodobě mezi divácky vyhledávané televizní pořady. Stejně tak jsou populární dokumenty o událostech, které plnily přední stránky světových novin. Právě takto pestrou programovou nabídkou disponuje i CS History,“ říká za O2 TV ředitelka obsahu Anna Lenerová.

Mojmír Mlčoch, ředitel pro televizní stanice v ČR a člen představenstva JOJ Group k  tomu dodává: „Jsme rádi, že můžeme obohatit naše partnerství právě s O2 TV, díky čemuž přineseme oblíbená historická témata do dalších českých domácností.“

Například během léta CS History láká ve své programové nabídce na dokumenty o kubánském diktátorovi Fidel Castro očima filmařů, neméně zajímavou postavou 20. století byl i válečný premiér a rovněž i malíř Winston Churchill, jehož obrazům je věnovaný stejnojmenný pořad Winston Churchill – Krev a pot, připravený je i fascinující dokument, který vznikl k 150. výročí smrti Abrahama Lincolna Lincolnův poslední den, vzrušující podívanou nabídne pořad Loupeže století, který divákům představí největší a nejzajímavější zločiny 20. století.

„Konspirační teorie, studená válka nebo světové konflikty patří mezi fenomény televizní zábavy po mnoho let. Jedná se o hity, které tuzemské diváky fascinují. Společně s filmovými kanály vytváří v programové nabídce stálice, jejichž popularita rok od roku roste,“ dodává Erika Luzsicza, ředitelka společnosti AXOCOM, která na českém trhu zastupuje více než pět desítek specializovaných televizních kanálů.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .