Cinemax chystá volné vysílání. K vidění bude v sobotu a v neděli

Filmové stanice Cinemax prošly na začátku září výraznou programovou obměnou. Diváci nyní dostanou možnost vidět novou profilaci v praxi. Volné vysílání u kabelových a satelitních operátorů proběhne v sobotu a v neděli.

Filmový kanál Cinemax v novém. Reprofoto

Filmový kanál Cinemax v novém. Reprofoto

Cinemax, jakožto mainstreamový program orientovaný na americké a mezinárodní filmy, nabídne seriály z vlastní produkce Cinemaxu, dále také dramata, komedie, akční, dobrodružné a kriminální filmy, horory, fantasy, sci-fi a historické filmy. Konkrétně o tomto víkendu mohou diváci sledovat nový seriál z vlastní tvorby Quarry podle besteselleru Maxe Allana Collinse.

Cinemax 2 se jako artový program oproti hlavnímu kanálu zaměří na evropské i mezinárodní tituly od nezávislých studií, festivalové snímky, artové počiny, inspirativní i emotivní příběhy. Své místo zde mají také romantické filmy založené na skutečných příbězích, filmy o výjimečných osobnostech, filmy o vztazích s důrazem na detail i hloubku.

Volné vysílání startuje v sobotu 10.9. od 6:00 hod. a skončí v pondělí 12.9. rovněž v 6:00 ráno. Zpravidla se týká všech operátorů, kteří mají daný program ve své nabídce. Pokud jste abonentem kabelového nebo satelitního operátora, jenž nabízí programy Cinemax, měli byste mít v průběhu víkendu možnost je sledovat i pokud si platíte nižší programovou nabídku.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .