Česká televize představila vizi komunikace i nový tým

Novou vedoucí komunikace České televize se stala Jana Mrákotová. Od 1. listopadu tým komunikace doplní Vendula Krejčová, dosavadní moderátorka pořadu Objektiv, která nastoupí na pozici tiskové mluvčí. Hlavním cílem komunikace instituce je nabídnout divákům, odborníkům, spolupracovníkům a zaměstnancům otevřenou, transparentní a spolupracující komunikaci. 

Zdroj: Česká televize, Jana Mrákotová a Michal Fila

Tým externí a interní komunikace, korporátního partnerství a charity České televize od října vede Jana Mrákotová. Za Českou televizi bude od listopadu nově mluvit Vendula Krejčová. Hlavním cílem nového vedení je nastavit se všemi partnery otevřenou, transparentní, ale také technologicky pokročilou a uznávanou komunikaci.

Jana Mrákotová přichází do České televize z Krajské zdravotní, a.s., kde pracovala na pozici tiskové mluvčí a vedoucí komunikace. Dříve působila v televizi Prima, kde zastávala mimo jiné post vedoucí lifestylové komunikace. V rámci Primy působila také jako její mluvčí. V minulosti pracovala jako šéfredaktorka portálu G.cz, byla tiskovou mluvčí Thomayerovy nemocnice a Ministerstva zdravotnictví.

Vendula Krejčová působí v České televizi od roku 1999. V televizi začínala jako asistentka editora a postupně moderovala pořady Studio 6, Večerník a Dobré ráno. Pracovala také v zahraniční redakci ČT a od roku 2005 byla moderátorkou pořadu Objektiv, který posledních deset let také dramaturgicky vedla. 

Komunikace České televize spadá do Divize korporátních služeb, jejímž ředitelem je od začátku října Michal Fila.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .