Česká televize odvysílá z Brazílie všechna utkání, nabídne 55 přímých přenosů a záznamy

Česká televize se bude od čtvrtka na programu ČT sport věnovat fotbalovému šampionátu. Odvysílá 64 utkání, většinu z nich přímým přenosem. Do dějiště vysílá komentátora Jaromíra Bosáka, kterého od čtvrtfinále doplní Pavel Čapek.

fifa-world-cup-brazil-2014-651-2

Jednotlivé zápasy prováže studiem se speciálními hosty, Petrem Čechem či Pavlem Vrbou. Šampionát nabídne i fanouškům na webu, kde přenosy všech zápasů doplní rovněž online zpravodajství. Vůbec poprvé také všechny zápasy a přestávková studia opatří skrytými titulky.

Fotbalové studio denně od 17:30 až do druhé hodiny ranní

Fotbalové mistrovství je jednou z nejočekávanějších sportovních událostí tohoto roku, a ačkoli se na něj český tým neprobojoval, nabídneme fanouškům kompletní program. Z mistrovství plánujeme odvysílat téměř dvě stě hodin, přímo z Brazílie budou vybraná utkání komentovat Jaromír Bosák a Pavel Čapek,“ avizuje výkonný ředitel ČT sport Jiří Ponikelský.

Česká televize na obrazovce odvysílá všech čtyřiašedesát utkání, 55 z nich přímým přenosem. Jednotlivé zápasy propojí fotbalové studio, které bude v průběhu základních skupin vysílat kontinuálně od 17:30 až do druhé hodiny ranní. Jeho moderování bude rozděleno mezi Davida Kozohorského, Vlastimila Vláška, Petra Kubáska a Pavla Čapka. Ve studiu bude vždy přítomen také jeden z tradičních fotbalových expertů České televize – Pavel Karoch, Luděk Zelenka, Martin Hyský, Josef Němec, Vladimír Táborský, Josef Csaplár, Günter Bittengel a Libor Sionko. Studio navštíví rovněž speciální hosté, například Petr Čech, Pavel Vrba, Karel Poborský, Milan Luhový či Zdeněk Grygera.

V dějišti pouze Jaromír Bosák a Pavel Čapek, ostatní budou komentovat z Prahy

Přímo v dějišti šampionátu bude po celou dobu přítomen Jaromír Bosák. Z Prahy budou zápasy komentovat Pavel Čapek, Vlastimil Vlášek, David Kalous, Jiří Štěpán a David Kozohorský. Na závěrečnou část turnaje se do Brazílie přesune i Pavel Čapek. V závěru skupin, kdy se budou hrát obě utkání ve stejný čas, bude možné druhý zápas vždy sledovat online na webu ČT, nebo později v televizi ze záznamu.

Všechna utkání nabídne Česká televize i na webovém speciálu www.msfotbal.cz, kde bude k nalezení také úplný přehled zpráv a videa. Diváci si navíc budou moci spouštět nejpovedenější akce jednotlivých zápasů již v jejich průběhu. V nabídce služeb k fotbalovému MS nebude chybět ani aplikace HbbTV. Majitelé přijímačů s podporou HbbTV přes ni mohou sledovat záznamy utkání, sestřihy, rozhovory nebo reportáže přímo na svých televizních obrazovkách. Součástí aplikace bude i informační servis, včetně online dat z jednotlivých zápasů.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .