Cartoon Network o Vánocích posílí zimní maraton Toma a Jerryho

Celý prosinec je pro malé diváky dětské stanice Cartoon Network připravený maraton Toma a Jerryho. Jednotlivé filmové díly se vysílají každou sobotu, včetně dne Štědrým dnem i před Silvestrem. 25. prosince je připravena i speciální Vánoční premiéra stanice Tom a Jerry: Louskáček.

Filmový maraton Tom a Jerry na Cartoon Network. Ilustrační foto poskytla agentura Knowcomm

Filmový maraton Tom a Jerry na Cartoon Network. Ilustrační foto poskytla agentura Knowcomm

Filmová dobrodružství Toma a Jerryho potěší nejen ty nejmenší, nostalgické příběhy přitáhnou k obrazovkám jistě i jejich rodiče, kteří s Tomem a Jerrym vyrůstali.

Den před Štědrým dnem je připraven film společně s Kouzelníkem ze země Oz a den před Silvestrem pak můžete vidět Tom a Jerry: The Movie! A na 25. prosince je připravena speciální Vánoční premiéra stanice Tom a Jerry: Louskáček.

Nova na Vánoce uvede pohádku Tři bratři

Štědrý den v hlavním vysílacím čase na TV Nova bude patřit české pohádce Tři bratři v režii Jana Svěráka v hlavních rolích s Tomášem Klusem, Vojtou Dykem a Zdeňkem Piškulou.

....

Tom a Jerry se vysílá každou prosincovou sobotu od 16:00, speciální vánoční díl pak poběží v pondělí 25. prosince od 10:40.

Na vánoční svátky láká stanice Cartoon Network i na výběr toho nejlepšího z celého roku 2017. Od 25. do 30. prosince poběží nejúspěšnější vybrané epizody.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .