Boxerský duel Mayweather vs McGregor i v neplacené televizi

Dobrá zpráva pro všechny fanoušky boxu. Nova v průběhu týdne oznámila, že dlouho očekávaný duel mezi Floydem Mayweatherem a Conorem McGregorem odvysílá i na volně dostupné stanici Nova Action.

Poutač na zápas Mayweather - McGregor. Živý přenos uvede placená televize Nova Sport 1, záznam bude dostupný i v neplacené televizi na Nova Action

Poutač na zápas Mayweather – McGregor. Živý přenos uvede placená televize Nova Sport 1, záznam bude dostupný i v neplacené televizi na Nova Action

Živý přenos zůstane pouze na placené stanici Nova Sport 1. Záznam Nova umístí i na svůj neplacený kanál Nova Action pro muže, který lze přijímat na běžnou anténu. V kabelové televizi a na satelitu je tento program dostupný v základní nabídce jednotlivých operátorů.

Za zmínku stojí fakt, že ve většině západních zemích – především v Německu, Velké Británii, Španělsku a samozřejmě v USA se bude zápas vysílat za speciální příplatek v režimu pay per view. V rámci tohoto režimu platí divák samostatný poplatek za každou vysílanou událost, kterou si vybere.

U nejprestižnějších boxerských utkání se může cena za celý přenos vyšplhat na desítky dolarů. Toto opatření přináší organizátorům i televizním společnostem výrazně vyšší výnosy než kdyby se zápas vysílal pouze na standardní placené televizi.

Nova Action odvysílá hodinový záznam boxerského zápasu v neděli 27.8.2017 ve 21:05 hodin.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .