Kanály Sport1 a Sport2 lákají na fotbalovou Serie A nebo ligu amerického fotbalu NFL

Skupina SportTV přináší o víkendu přenosy z nové sezony ve dvou soutěžích, které patří k jejím hlavním programovým tahákům. O víkendu startuje italská fotbalová Serie A. Taktéž se objeví první přenosy z přípravní fáze nejprestižnější ligy amerického fotbalu NFL.

Ilustrační foto, zdroj Pixabay.com

Ilustrační foto, zdroj Pixabay.com

Serie A s českými a slovenskými hvězdami – minimálně tři přenosy týdně

Již tento víkend začíná fotbalová Serie A. Během každého kola se mohou fotbaloví fanoušci těšit minimálně na tři přímé přenosy. Hned na úvod je čeká souboj mistrovského Juventusu s Cagliari – v sobotu 19. srpna od 18:00 hod na Sport2.

V italské lize mohou fanoušci sledovat několik českých a slovenských hvězd. Tou největší je bezesporu Patrik Schick (momentálně Sampdoria Janov), jenž je hned po své první sezoně považován za jednoho z nejlepších útočníků soutěže. Upevnit pozici ve svých týmech si zase bude chtít dvojice Ladislav Krejčí (Boloňa) a Jakub Jankto (Udinese). Oba čeká rovněž klíčová druhá sezona v Serii A. Z pražské Slavie do Udinese Calcio přestoupil i reprezentant Antonín Barák. Prosadit se též budou chtít mladíci Stefan Simič (AC Milán) a Lukáš Zima (Janov).

Slovenští fanoušci se mohou těšit na šestici hráčů. Kromě hvězdného Marka Hamšíka, který by měl být opět oporou Neapole, se fanoušci mohou těšit na Milana Škriniara (Inter Milán), Dávida Ivana (Sampdoria Janov), Norberta Gyönbéra (AS Řím) a dvojici Ľubomíra Tuptu a Šimona Štefance, kteří nastupují za nováčka soutěže Hellas Verona.

Vysílací časy Serie A na Sport1 a Sport2 jsou v prvních dvou kolech vždy v sobotu a v neděli v 18:00 a 20:45 hod.

Příznivci NFL uvidí deset přímých přenosů z přípravné fáze

S mírným zpožděním přichází na obrazovky Sport2 i nejprestižnější liga amerického fotbalu NFL. První přípravné zápasy se sice už odehrály. Sport2 ale v průběhu nejbližších 10 dnů přinese divákům šest dalších utkání z „pre season“. První přenos bude vysílán v noci ze čtvrtka na pátek (18.8.) od 02:00 hod.

Další přenosy budou následovat v průběhu příštího týdne. Příští víkend ve dnech 26.8.-28.8. nabídne Sport2 porci čtyř zápasů.

Přípravné zápasy NFL na Sport2:
18.8. 02:00 Jacksonville Jaguars – Tampa Bay Buccaneers
22.8. 02:00 Cleveland Browns – New York Giants
26.8. 02:00 Kansas City Chiefs – Seattle Seahawks
27.8. 02:00 Los Angeles Rams – Los Angeles Chargers
27.8. 22:30 Washington Redskins – Cincinnati Bengals
28.8. 02:00 Minnesota Vikings – San Francisco 49ers

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .