Blíží se start televize Smíchov

smichov-167Televize Nova v posledních týdnech překvapila rychlostí, s jakou uvedla na trh další terestrický kanál. Komediální stanice Smíchov spustí vysílání 23. prosince, tedy den před Štědrým dnem. Zajímavé je, že do médií neprosákly žádné předčasné informace o spuštění nového programu.

Už když Nova spouštěla svůj pátý kanál Fanda, probíhaly uvnitř skupiny přípravy ke spuštění šestého kanálu Smíchov. Žádná informace ale tehdy nepronikla do médií. Programová ředitelka skupiny Nova Alex Ruzek ale přiznala, že přípravy kanálu Smíchov trvaly minimálně šest měsíců. I díky tomu mohla Nova spustit promo vysílání svého Smíchova jen dva dny po udělení licence. Obvyklá doba je několik měsíců.

Navíc se všeobecně očekávalo spuštění čtvrtého programu televize Prima, konkrétně kanálu Prima Zoom. Dnes je jasné, že Nova svůj Smíchov spustí o něco dřív než Prima svůj Zoom. Vysílání začne už tuto neděli 23. prosince 2012, tedy dva dny po proklamovaném konci světa.

Programová skladba ale nebude v prvních měsících nikterak oslnivá. Smíchov nenabídne v začátcích vlastní tvorbu, pouze akviziční seriály a filmy. Jedinou výhodou pro diváky tak bude přítomnost v terestrické platformě v rámci multiplexu 4 společnosti Digital Broadcasting.

Promo televize Smíchov

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,