Bitva o Ligu mistrů: ČT odvysílá zápas Plzně v Bukurešti, O2 přinese duel Slavie s Borisovem

Čeští fotbaloví fanoušci se konečně dočkali. Slavia s Plzni vstupují do bojů o hlavní fázi Ligy mistrů. V televizi se nakonec objeví obě utkání českých klubů. O2 TV přinese souboj Slavie s Borisovem, ČT sport odvysílá zápas FCSB BukurešťViktoria Plzeň.

Ilustrační foto Shutterstock.com / photo_master2000

Ilustrační foto Shutterstock.com / photo_master2000

Česká televize zajistila přenos z Bukurešti na poslední chvíli

Vývoj ohledně souboje BukurešťPlzeň byl dlouho nejasný. Česká televize původně potvrdila vysílání tohoto zápasu, aby posléze informaci stáhla s tím, že jednání ještě probíhají. Původně to vypadalo dokonce tak, že rumunská strana vůbec neposkytne mezinárodní signál. Nakonec se obě strany domluvily a diváci tak uvidí obě utkání českých zástupců v předkole Ligy mistrů.

Největší zájem by měl poutat domácí zápas Slavie s klubem BATE Borisov, který v předkolech Ligy mistrů už několikrát uspěl. Souboj úřadujícího šampiona české ligy přinese placená televize O2 TV Sport. Ta si zajistila práva i na případná další domácí utkání Slavie v předkolech evropských pohárů. Utkání začíná v 19:00. Česká televize přinese souboj FCSB Bukurešť – Viktoria Plzeň o půl hodiny později.

Champions league UEFA – 3. předkolo – první zápasy:

19:00 SK Slavia Praha – BATE Borisov (přímý přenos O2 TV Sport)
19:30 FCSB Bukurešť – FC Viktoria Plzeň (přímý přenos ČT sport)

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .