Barrandovský Videostop se ujal, pokračuje druhou řadou

tv-barrandov-perex2Televize Barrandov se rozhodla i do podzimního schematu zařadit populární pořad Barrandovský Videostop, který vsadil na atraktivitu původního formátu z dob Československé televize. Druhou sérii televize nasadí na sobotní večery už od 3. září a do Videostopu vkládá i tentokrát značné naděje. První série byla velmi úspěšná.Redakci RadioTV o tom informovala Kateřina Kotalová z PR oddělení televize Barrandov. V prvním díle nové série převezme Zdeněk Troška cenu „Joachim“, nazvanou podle zakladatele Barrandovských Ateliérů, Joachima Barranda. Skleněnou sošku režisérovi udělili diváci pořadu hlasováním na webu stanice. První díl druhé série Barrandovského videostopu svou účastí ozdobí Jiřina Bohdalová, Karel Šíp a Josef Alois Náhlovský.

V rolích arbitrů a poradců se v nových 17 dílech objeví plejáda hereckých hvězd a renomovaných režisérských osobností jako například Hynek Bočan, F. A. Brabec, Jan Hřebejk, Karel Smyczek, Irena Pavlásková, Taťjana Medvecká, Alice Bendová, Jan Budař, Marek Vašut, Simona Postlerová, Jana Boušková, Zdeněk Srstka nebo Bob Klepl. Soutěžící se ve finále utkají o zájezd na řecký ostrov Skiathos, kde se natáčel filmový muzikál Mamma Mia.

barrandovsky_videostop

První série Barrandovského videostopu, kterou stanice vysílala od letošního března, zaznamenala značný divácký ohlas a stala se nejsledovanějším pořadem vlastní tvorby TV Barrandov v její historii. Původně mělo jít pouze o krátkodobý projekt při příležitosti 80. výročí založení Barrandovských ateliérů. Hlavní protagonista Jan Rosák přijal svůj nový televizní job s vědomím, že možná diváci tento formát nepřijmou. Opak byl nakonec pravdou a Barrandovský videostop se u diváků setkal s velice významným ohlasem. Opakovaně bodoval v TOP 20 nejsledovanějších pořadů všech stanic a dosáhl několika rekordů – nejsledovanější byl podle tiskové zprávy druhý díl s celkovým share 14,91 % ve skupině 15+. Průměrně si Barrandovský videostop naladilo více než 400 tisíc diváků a průměrný podíl na publiku překročil 8 procent.

Je tedy zřejmé, že první série nasadila laťku sledovanosti hodně vysoko a vedení televize bude mít mnohem větší očekávání od druhé série, která startuje už tuto sobotu.

barrandov-2 roky-velkyPohled do studia, kde se točí Barrandovský videostop. Na fotce vlevo je generální ředitelka TV Barrandov Janka Vozárová. Foto: TV Barrandov

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. kulisara

    noooo pořád je to lepší než konkurenční tzv. 6ran do klobouku z TV Prima…ikdyž – pokud zapátrám do paměti před 30ti lety, tak původní verze na ČST1 byla vizuálně na vyšší úrovni (a nejen vizuálně)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .