Barrandov slaví jubileum pořadu Vtip za stovku, pod hlavičkou týdeníku Sedmička vydává knihu

Televize Barrandov odvysílá koncem září jubilejní sté vydání zábavného pořadu Vtip za stovku. Zároveň připraví speciální vydání týdeníku Sedmička dostupné ve formě knihy s výběrem 900 Nej vtipů. Samotný díl už je natočen, ve vysílání se objeví 27. září.

barrandov-vtip-za-stovku-651

V jubilejním vydání se objeví dvacítka hostů včetně Miloše Knora nebo Alice Bendové

Vtip za stovku patří stabilně mezi nejsledovanější pořady vlastní tvorby Televize Barrandov. Vedoucí pozici mezi středečními pořady neztratil ani v průběhu letních měsíců, do nichž jsme zařadili jeho reprízy. Ty standardně atakují tří set tisícovou hranici divácké sledovanosti,“ uvedla generální ředitelka TV Barrandov Marcela Hrdá.

Pořad vzniká ve spolupráci s produkční společností JOY department s.r.o., kterou vlastní bratislavský producent Petera Núněz známý především z Česko Slovenské Superstar ale i mnoha dalších projektů. Dosud se v pořadu vystřídalo 99 hostů. Pouze jediný, historicky první host Martin Zounar, si po 9. březnu 2012 návštěvu zopakoval.

Ukázka obálky speciálního knižního vydání týdeníku Sedmička

Do výročního 100. dílu jsme pozvali hosty, se kterými nám bylo v průběhu dvou a půl let, po které Vtip za stovku natáčíme, obzvláště mile a u nichž se nikdy nemůže stát, aby zkazili zábavu. Miloš Knor, Milan Pitkin, Mojmír Maděrič, Ivo Šmoldas, Josef Mladý – to jsou mistři našeho humoru,“ řekl vedoucí projektu Vítek Pokorný.

Pozvání do jubilejního dílu přijali kromě výše zmíněných také Karel Štědrý, Laďa Kerndl, Alice Bendová, Richard Tesařík, Alexandr Hemala, Petr Vondráček, Vladimír Hron, Josef Carda, Ivan Vodochodský, Petr Oliva, Heidi Janků, Kateřina Macháčková a Daniel Vali. Nechyběl stálý hudební host Ruda z Ostravy.

Obal připravované publikace, foto: TV Barrandov

Obal připravované publikace, foto: TV Barrandov

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: