Barrandov přesouvá Hlavní zprávy a ruší následnou publicistickou relaci

barrandov_purpuraTelevize Barrandov od nejbližší soboty 1. června posune začátek své hlavní zpravodajské relace Hlavní zprávy na půl sedmou večerní a zruší následné Otázky dne. Dochází tak k prodloužení hlavní zpravodajské relace o 15 minut. Televize slibuje více reportáží i živých vstupů ve vysílání.

Rozšíření Hlavních zpráv navazuje na rozšiřování objemu zpráv ve vysílání, které TV Barrandov zahájila již v květnu, kdy zavedla novou relaci Noční Hlavní zprávy a dva odpolední živé vstupy ze studia, informuje Barrandov v tiskové zprávě.

Hlavní zprávy televize Barrandov jsou již od začátku tohoto roku první hlavní zpravodajskou relací v zemi. Upravením jejich startu na 18:30 a zdvojnásobením rozsahu nabízíme divákům možnost dostat se k důležitým informacím ještě dřív a v daleko větším objemu,“ říká František Nachtigall, šéf zpravodajství TV Barrandov a šéfredaktor týdeníku Týden.

Po skončení Hlavních zpráv bude následovat dětské pásmo Animáček, které je nejúspěšnější programovou značkou Barrandova. Pásmo zavedl ještě bývalý management generální ředitelky Janky Vozárové, která nechtěla konkurovat zpravodajským relacím ostatních televizí a proto vsadila na alternativní programové pásmo pro děti.

Manažeři, kteří přišli do televize po převzetí novým majitelem, ale pásmo Animáček postupně utlumili. Mezičasem ale podobné dětské pásmo zavedla i televize Smíchov, která vysílá akviziční pořady pro děti denně od 18:30 do 20:00.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: