Barrandov povedou manažeři z ČT, Martina Lišková končí

barrandov_purpuraGenerální ředitelka televize Barrandov Martina Lišková skončila po čtyřech měsících ve své funkci. Nový vlastník televize dosadil vrcholový management složený z někdejších vysokých manažerů České televize. Generálním ředitelem se stal Robert Kvapil, provoz bude řídit Radek Žádník. Oba působili na Kavčích horách v době Jiřího Janečka.

Kvapil působil v České televizi na postu finančního a marketingového ředitele, Žádník byl nadřízený šéfům jednotlivých stanic. Oba nakonec odešli ještě před nástupem současného šéfa Kavčích hor Petra Dvořáka. Ve vedení televize Barrandov končí generální ředitelka Martina Lišková, která televizi vedla pouhé čtyři měsíce. Svůj odchod ohlásil i dosavadní šéf programu Janis Sidovský. Toho ve funkci nahradil Marek Stoniš, který zároveň šéfuje i týdeníku Instikt z portfolia vlastníka televize.

Změny v nejvyšším managementu televize Barrandov souvisí právě s převzetím televize Barrandov ze strany nového vlastníka, společnosti Empresa Media, která patří podnikateli Jaromíru Soukupovi.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: