Barrandov na podzim přinese nový kriminální seriál Doktorka Kellerová

Podzimní program jako poslední z hlavních plnoformátových televizích odhalila i TV Barrandov. Přinese další původní seriál s Kateřinou Brožovou, zábavu s Alešem Cibulkou a pořady s Honzou Musilem nebo Bořkem Slezáčkem.

Sídlo televize Barrandov známé i pod označením Palác zábavy, foto: TV Barrandov

Sídlo televize Barrandov známé i pod označením Palác zábavy, foto: TV Barrandov

Od 26. srpna budou páteční večery patřit novému kriminálnímu seriálu Doktorka Kellerová v hlavní rolích s Kateřinou Brožovou, Janem Šťastným, Miroslavem Etzlerem a Markem Vašutem.

Aleš Cibulka se vrátí na obrazovky s novým pořadem Můžu dál? – kde se vydá do domácností některých diváků. Honza Musil se objeví v talk show Nebezpečné vztahy a Bořek Slezáček divákům ukáže všechno, co se v České republice nepovedlo, v rámci pořadu Takhle si tu žijeme.

V podzimním programovém schématu byly zachovány formáty Exkluziv Kateřiny Brožové, Vtip za stovku s Václavem Vydrou a Michalem Novotným nebo kuchařská show Kolotoč v kuchyni. Pokračovat bude docu-reality show Soudkyně Barbara, kulinářský pořad s Babicou a Sapíkem nebo formát Česká tajenka s Vlastou Korcem.

Ze zahraničních akvizic budou mít radost fanoušci seriálu Věřte nevěřte. Ten byl sice už několikrát reprízován na plnoformátové i kabelové televizi, nicméně i tak má ještě určitou diváckou základnu. Krátké příběhy plné nadpřirozených záhad mohou být pro část diváků stále přitažlivé.

TV Barrandov přinese ještě premiéru romantického seriálu Moc osudu a slibuje „divácky velmi oblíbený formát Julie a Nikolas“.

Další informace k podzimnímu programu českých televizí nabízíme v rámci speciálu TV podzim 2016.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .