AXN Crime s novou grafikou, AXN chystá nové Charlieho andílky

axn_crime_velke

Tematický kanál AXN Crime, který provozuje společnost Sony Pictures Entertaiment, se tento týden představil se zcela novou on-air grafikou, ale taktéž inovovaným logem. Stanice se specializuje na kriminální pořady, seriály a filmy. Dostupná je kromě České republiky taktéž na Slovensku, Bulharsku, Maďarsku, Polsku a Rumunsku. Mimo grafiky spustila zbrusu nové webové stránky. Mateřská stanice AXN uvede mimo jiné novou adaptaci seriálu Charlieho andílci.

Inovace AXN Crime přináší nový web a grafiku

AXN Crime, tematický program společnosti Sony Pictures Entertaiment zaměřující se svým obsahem na kriminální pořady, seriály a filmy, dostal tento týden nové logo a tím pádem došlo ke spuštění zcela nové on air grafiky, všimnul si toho server Parabola.cz. Nové logo se objevuje v pravém horním rohu, jedná se o kombinaci plastického loga AXN (používá též hlavní kanál) a dalšími prvky.

NENECHTE SI UJÍT: Americká televizní sezóna odstartovala, Heuréka po 5 řadách končí

Písmena v názvu CRIME jsou tučná a bílá, písmeno „i“ je pak nakloněné na bílém pozadí. Inovované logo ovšem není jedinou novinkou stanice. Spolu s logem spustila stanice zcela novou on air grafiku. AXN Crime mohou přijímat klienti v kabelových sítích, zákazníci platforem CS Link a freeSAT by UPC Direct. Novou podobu získal rovněž web www.axncrime.cz, laděn je do modrošedé barvy s dominantními červenými prvky.

axn_crime_web

AXN chystá mimo jiné Charlieho andílky a Unforgettable

Mateřská stanice AXN chystá každoročně svým divákům americké novinky často jen několik týdnů po premiéře v USA a s českým dabingem. Diváci se mohou těšit na Charlie’s Angels (Charlieho andílci – remake stanice ABC z letošního roku, odvysílány byly jenom čtyři díly kvůli nízké sledovanosti, show vznikla k 35. výročí premiéry původního projektu) a Unforgettable (Vzpomínky – stanice CBS uvedla novinku s úspěchem letos na podzim).

INFORMACE: Rušení seriálů začíná, skončily už 4 projekty

Remake seriálu ze 70. let – Charlieho andílci – nasadí AXN na 8. listopadu od 22.00 (repríza ve čtvrtek po 23. hodině a v neděli v 19-40). Unforgettable je na plánu od 9. listopadu každou středu ve 22.00, reprízu najdete v sobotu po 23. hodině.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,