Animovaný seriál Unikitty odstartuje na české verzi Cartoon Network v pondělí

Oblíbená postava Unikitty z filmu Lego příběh dostala v loňském roce svůj vlastní seriál. Českým divákům se poprvé představí v pondělí 21. května. Cartoon Network uvádí seriál na jednotlivých trzích postupně.

Hlavní postavy seriálu Unikitty. Zdroj: Cartoon Network (české zastoupení)

Hlavní postavy seriálu Unikitty. Zdroj: Cartoon Network (české zastoupení)

Na domovském americkém trhu proběhla premiéra v říjnu 2017. První zemí mimo USA byla Velká Británie, kde byl seriál uveden 5. března 2018. Evropská premiéra přišla paradoxně dřív než uvedení seriálu v Kanadě, kde byl poprvé odvysílán 17. března letošního roku.

Momentálně se dokončuje produkce první série, která má prozatím 26 epizod. Vzhledem k povzbudivým výsledkům sledovanosti, které seriál dosahuje na domovském trhu v USA, se očekává i uvedení druhé řady. Ta ale zatím nebyla oficiálně potvrzena.

Sledovanost prvních tří epizod podle dostupných informací atakovala hranici 1 milion diváků. Nejsledovanější epizoda měla 1,16 mil. diváků, průměrná sledovanost se podle blogu Showbuzzdaily.com pohybuje na úrovni 750 tisíc.

Další informace a videoukázku přinášíme v článku Cartoon Network na českém trhu představil nový seriál Unikitty. Server RadioTV.cz připravuje i exkluzivní rozhovor s hlavními tvůrci a producenty seriálu.

Plakát k seriálu Unikitty. Zdroj: Cartoon Network

Plakát k seriálu Unikitty. Zdroj: Cartoon Network

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .