Animáček dostane od podzimu prostor přes 2 hodiny

animacek_webPROGRAMOVÉ SCHÉMA UVNITŘ – Československé seriály, nový sitcom Ivana Mládka, prodloužený dětský blok Animáček a Videostop bude taháky TV Barrandov během září. Struktura se bude ovšem v říjnu měnit, stanice už dříve avizovala, že do podzimního schématu bude investovat a získala finanční injekci. Podívejte se na programovou skladbu TV Barrandov na měsíc září.

Animáček denně přes 2 hodiny

Jeden z pilířů programového schématu TV Barrandov se dočká rozšíření o 30 minut oproti stávajícímu stavu. Blok Animáček začne od září už v 17:45 a skončí tradičně v 19:55. Denně (včetně víkendů) odstartuje seriálem Ferda, v 18:15 začíná premiéra seriálu 3D animovaného seriálu Legenda o Enyovi (- talentovaný dvanáctiletý chlapec jménem Enyo se učí porozumět jazyku zvířat, číst tajné zprávy v přírodě a vidět záblesky budoucnosti), následuje „Barrandovská“ premiéra japonského díla Pokémon. V 19:10 nechybí Šmoulové, v 19:35 má své místo Super mini. O víkendu Legendu o Enyovi vystřídá Angelína balerína a Bořek stavitel, Pokémona o víkendu vystřídá Bakugan.

STÁHNĚTE SI: PROGRAMOVÉ SCHÉMA TV BARRANDOV NA ZÁŘÍ

Programový  blok Animáček má dokonce už i vlastní internetovou prezentaci, najdete ji na stránkách http://www.barrandov.tv/animacek, návštěvníci najdou online hry, soutěže o zajímavé ceny, ale nechybí ani novinky ze světa animovaných seriálů.

animacek_web_bannerProgramový blok Animáček má vlastní web.

Večer obstarají zatím filmy a seriály, dojde též na zábavu

Pondělní večery v září zahájí filmové série, společným jmenovatelem bude Fantomas, po skončení následuje seriál Flashpoint. Úterý je opět vyhrazeno filmům, mělo by se jednat o westerny nejen s Clintem Eastwoodem, které se osvědčují v letní struktuře. Středa od 20:00 servíruje seriály Žena zákona (resp. Baronka di Carini), ve 22:00 nasazuje TV Barrandov klasiku jménem Chobotnice.

PŘEČTĚTE SI: Vinnetou přinesl Barrandovu rekord

Čtvrteční filmy předznamenají nový původní sitcom Ivana Mládka, projekt s názvem Noha 22 bude mít 16 epizod a pod režisérskou taktovkou Petra Buriana se kromě autora představí známá sestava herců. Seriál se odehrává v prostředí nemocnice, konverzační sitcom představí pacienty, kteří nemohou vstát z postele.

LÉTO NA BARRANDOVĚ: Pořad z Public TV Cyklotoulky pokračuje, Barrandov jej nasadí v létě

Pátek přináší TV Barrandov divákům československý seriál Inženýrská odysea, po ní pokračuje okno s českým filmem. Sobota se ponese ve znamení zábavy, k výročí 15 let vzniku časopisu Rytmus života uvede stanice show Česká hvězda, průvodci bude Jan Rosák a Jitka Asterová. S oběma průvodci se shledáme u pokračování Barrandovského videostopu (sobota 21:10) a Prominentů (sobota 22:00). Sobotní osmá bude po zbytek září vyhrazena komediálnímu seriálu z roku 1988 „Přejděte na druhou stranu„. V hlavní roli pětidílné komedie se představí Jiřina Bohdalová, Zuzana Bydžovská, Oldřich Vlach a Vladimír Dlouhý.

RECENZE: Politická střelnice, nudná ale divácky funkční

Neděle nedozná změn, ve 20:00 pokračují filmy spojené tematicky pod název „Pravdivé příběhy„, po skočení následuje Politická střelnice se Zuzanou Bubílkovou.

barrandov_schema_zariProgramové schéma TV Barrandov na září 2011, pro zvětšení klikněte myší.

V off-time zhlédneme nové magazíny

Na sobotní dopoledne chystá TV Barrandov nový magazín Auto, moto, drive (10:05), odpoledne potom Máme dítě s Ivou Kubelkovou. Víkend zpestří TV Barrandov dokumenty, v sobotu to budou pořady o dinosaurech, neděle zpraví diváky o Zákonech přírody či Přežil jsem 11. září.

AKTUÁLNĚ: TV Barrandov vydala prohlášení ke konci reklamy na ČT

Mezi avizovanými pořady je například To byl náš hit, v němž diváci budou diváci hledat o nejoblíbenějších skladbách od 30. let minulého století. Obdobnou show vysílala STV Jednotka. Formát má už vlastní profil na Facebooku. Další novinkou má být pořad plnící přání diváků (název Splněné sny), dle bulvárních médií jedná stanice s moderátorkou Terezou Pergnerovou, má se jednat o obdobu slovenského Modré z nebe, které vysílá TV Markíza.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .