AMC uvádí druhou řadu seriálu PC Rebelové, každý díl odvysílá ihned po premiéře v USA

Kabelový kanál AMC pokračuje ve své strategii uvádět premiérové díly svých původních amerických seriálů bezprostředně po jejich uvedení v USA. Díky tomu dnes startuje druhá série Halt and Catch Fire: PC Rebelové.

Hvězdy seriálu Halt anc Catch Fire (PC Rebelové) na AMC

Hvězdy seriálu Halt anc Catch Fire (PC Rebelové) na AMC

Fiktivní drama ze světa osobních počítačů

Halt and Catch Fire: PC Rebelové” je fiktivní drama zasazené do osmdesátých let minulého století do překotně se rozvíjejícího světa osobních počítačů. V první řadě se bývalý vrcholový manažer IBM, Joe McMillan (Lee Pace) pustil do práce na vlajkovém modelu počítače IBM PC a donutil nové zaměstnance Cardiff Electric jít do boje o vedoucí postavení na trhu.

Za podpory Gordona Clarka (Scoot McNairy), někdejšího skvělého inženýra, který sní o vývoji revolučního produktu, jeho ženy Donny (Kerry Bishé) a Cameron Howe (Mackenzie Davis), náladové, ale geniální programátorky, zahájili všichni společně práci na tvorbě nového revolučního počítače a začali tak překonávat hranice mezi firemním podvodem inovací a přeludem.

Druhá řada seriálu začíná v roce 1985

Druhá řada dramatu začíná v roce 1985, více než rok po bouřlivých událostech z první řady, kdy Joe MacMillan při posledním z dlouhé řady sebedestruktivních činů, které ohrožovali osud každého kolem, zapálil nákladní auto plné počítačů Cardiff Giant. Druhá řada se soustředí na nově vzniklou společnost Camerona a Donny, Mutiny, která začíná mít úspěch díky dosud nejrevolučnější myšlence – internetu.

Proměněný Joe chce po návratu z dobrovolného exilu, a s novým předsevzetím chovat se čestně, zacelit staré rány mezi ním a Gordonem a vydat se na novou technologickou pouť, která přímo ovlivní osud čerstvě rozjetého podniku jménem Mutiny. Seriál „Halt and Catch Fire: PC Rebelové” zkoumá témata, které dokonale nahrávají duchu dnešního moderního věku, i základní touhu každého člověka, zanechat smysluplný otisk v historii a v nově technologiemi posedlém rychle se vyvíjejícím světě.

První řadu připomene maraton před uvedením druhé série

AMC odvysílá první díl druhé řady seriálu Halt and Catch Fire: PC Rebelové 1. června ve 22:00. Uvedení nových dílů předchází repríza všech deseti části první série, kterou AMC vysílá od 14:00.

V době uvedení AMC ve střední a východní Evropě jsme plánovali vysílání nových pořadů co nejdříve po jejich premiéře v USA, abychom zajistili co nejrychlejší dostupnost premiérového obsahu pro naše diváky v jejich rodném jazyce. S potěšením tedy oznamuji uvedení nové řady seriálu Halt and Catch Fire: PC Rebelové, jejíž první díly budeme vysílat do 24 hodin po americké premiéře,” uvedl Málnay B. Levente, generální ředitel AMC Networks International – Central Europe.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: