AMC oznámila zařazení Sport1 a Sport2 HD do nejrozšířenější nabídky u satelitního Skylinku

Studio Formule 1 na Sport1 HD a Sport2 HD, foto: AMC Networks International Central Europe

Studio Formule 1 na Sport1 HD a Sport2 HD, foto: AMC Networks International Central Europe

Nově uzavřená smlouva mezi AMC Networks International Central Europe a provozovatelem satelitní platformy Skylink, společností M7, garantuje zařazení stanic Sport 1 a nově i Sport 2 HD do nejrozšířenějšího balíčku Multi platformy Skylink.

Díky tomu se téměř zdvojnásobí počet českých a slovenských předplatitelů Skylinku, kteří mají v nabídce Sport 1 i Sport 2 od skupiny AMC. Informoval o tom Ondřej Vácha, mediální zástupce AMC pro Českou republiku a Slovensko. AMC tuto vyšší dostupnost svých dvou sportovních programů využije zejména k nabídce svých exkluzivních přenosů Formule 1. Jde o stěžejní a velmi silně promovaný produkt sportovní skupiny, která vyvolává zvýšený zájem diváků.

Nová sezona Formule 1 startuje již tento víkend

První přímé přenosy závodů Formule 1 přinese Sport 1 a Sport 2 již o tomto víkendu. Páteční trénink a sobotní kvalifikaci pro první Velkou cenu v australském Melbourne mohou vidět sportovní fanoušci na stanici Sport1, nedělní závod poté na Sport2 HD. Právě zařazení nedělního závodu na Sport2 je pro diváky dobrou zprávou, jelikož se hlavní závod dostane ke většině publika v HD kvalitě.

AMC sice nedávno spustila i HD verzi svého prvního kanálu. Satelitní operátoři ji ale z kapacitních důvodů odmítli a tak se Sport1 HD objeví pouze u vybraných operátorů standardní kabelové televize. Bonusem pro diváky bude i speciální kanál k Formule 1 v síti O2 TV.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .