Active TV i po dvou měsících stále vysílá zkušebně

active-tv-perex-167Lifestylová a telenákupní televize Active TV vysílá i po dvou měsících s příznakem „zkušební vysílání“. Přitom k 1. červnu avizovala provozní společnost přechod na plnohodnotný program včetně dokumentů, pořadů pro děti a erotiky. Zatím ale produkuje pouze věštecké a kvízové relace.

Active TV zahájila zkušební vysílání v multiplexu 3 dne 22. dubna letošního roku. V prvních dnech vysílala promo smyčku, záhy ale zařadila do programu věštecké relace z produkce EZO TV, noční kvízové relace, telenákupní spoty a v neposlední řadě i noční erotické scény, v nichž propaguje placené erotické linky.

Plnohodnotné vysílání měla Active TV spustit v průběhu června, prozatím se tak nestalo. Stanice zatím nemá jasně stanovenou programovou strukturu a na webových stránkách www.active-tv.cz jsou jen všeobecné podmínky k telefonickým pořadům EZO.TV, Sexy Výhra a Kvíz.

V promo smyčce, kterou provozovatel vysílal v dubnu, slibovala Active TV dokumenty, pořady pro děti i erotiku. Půjde o stanici, která má kombinovat různé formáty s prvky telenákupu. Je zde tedy určitá podobnost s lifestylovou televizí Public, která v multiplexu 3 vysílala několik let. Televizi vede někdejší výkonná ředitelka Public TV Renata Pešková.

active-tv-web-screen-800

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: