Žhavé léto na Universal Channel nejen s detektivkou

universal_logo

Letní dopoledne patří oblíbeným detektivním seriálům, večery na Universal Channel budou ve znamení největších seriálových a filmových es.

Kauzy podle Kate (od 29. července) každý pátek v 21:00 budou na Universal Channel řešit hlavní hrdinové, stresové situace dle anoncí řeší „s vtipem a grácií“. Po 22. hodině startuje seriál Dobrá manželka.  Večerní prostor získá i dokumentární série Kdo myslíš, že jsi? (Who Do You Think You Are?), každý pátek ve 22:40 odhalíte minulost slavných osobností (Sarah Jessica Parkerová, Susan Sarandonová, Brooke Shieldsová, Lisy Kurdowová nebo Matthew Broderick). Vinařskou rodinu v seriálu Bratři a sestry navštívíte vždy v neděli od 21:00. Rookie Blue od 27. července v 21:00 mapují první úspěchy i prohry nováčků policejního sboru.

Z ARCHIVU: Změní Universal Channel poměr filmů a seriálů?

Čtvrteční miniseriály na Universal Channel přestaví životopisný příběh herečky Audrey Hepburn ve snímku Příběh Audrey Hepburnové (čtvrtek 7.7. v 21:00 a 23:00), stanice dále láká na dramatický seriál Casanova (21.7. v 21:00 a ve 23:00). Jaké filmové tituly nabídne Universal Channel v létě? „S neopakovatelným hereckým mistrem, Peterem Falkem se rozloučíme ve filmu Poslední sbohem (neděle 10.7. od 17:00). Colin Farrell a Scott Caan se představí jako mladí farmáři v nelítostném westernu Psanci Ameriky (sobota 23.8. ve 23:00). Filmové tituly doplní snímek Brick Lane, který diváka zavede do života mladé muslimské dívky žijící v Londýně (sobota 13.8. ve 21:00),“ zve stanice.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .