Ženský Prison Break s čs. herci na Joj a Barrandov

odsudeneTV Joj ve spolupráci s TV Barrandov připravuje nový seriál z prostředí ženského vězení.

Už příští týden padne první klapka nového původního seriálu z prostředí ženské věznice, konkrétně 7.července v Bratislavě. Česká plnoformátová televize Barrandov jej natáčí ve spolupráci se slovenskou JOJ v ateliérech na Kolibe. Televize chce využít prostor po někdejší vile VyVolených, které slovenská strana stále vlastní. Epizody se dostanou na obrazovku v září tohoto roku. Informaci přinesla ve své tiskové zprávě televize Barrandov. První teasery (upoutávky) se už objevily ve vysílání TV Joj a k vidění jsou i na webu. Dnes o tom informoval portál Mediálně.sk.

O čem vlastně seriál bude? „Do prostředí ženské věznice přichází nová odsouzená. Pokouší se adaptovat v novém, pro ni neznámém prostředí, to pro ni není vůbec jednoduché,“ takto v krátkosti popisuje nový seriál portál JOJ.sk. Jednotlivé díly by měly mít okolo 50 minut. Po mnoha vztahových seriálech příjde tedy zásadní změna. Seriál má už i svůj název – „Odsúdené„, ve hře však byly i další názvy.

Joj své schéma obohatí i o další seriály, nyní vysílá denní seriál Panelák, sitcom Mafstory a další, na podzim přibude i „Keby bolo kedy“, hodlá tak ještě více zaútočit na pozici lídra.

Zřejmě definitivní konec však čeká československý projekt První oddělení, televize Prima jej připravovala právě s TV JOJ. Kvůli právním sporům ale nakonec ze seriálu sešlo a byl odložen na neurčito, například herec Filip Blažek odešel ze seriálu Velmi křehké vztahy, aby se mohl „Prvnímu oddělení“ plně věnovat. Prima se nadějí stále nevzdává a jedná. JOJ naopak chystá jiný kriminální seriál, název bude stejný. Půjde ale o jiný formát – dvacet minut každý všední den naplní dramatizované inscenace s využitím neherců. V centru dění budou dva páry detektivů, kteří v každém díle řeší závažné případy. Podobný projekt – Soudní síň – slaví velké úspěchy a poráží jinak neotřesitelného (multireprízového) Komisaře Rexe na TV Markíza.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .