Wipeout nasadí TV Nova už v létě

wipeoutTelevize Nova překvapivě oznámila, že adrenalinovou soutěžní hru Wipeout nasadí do svého letního programového schématu.

Soutěžní hra „Wipeout Souboj národů!“ už zná čas, kdy se dostane na televizní obrazovky k divákům TV Nova. Adrenalinovou show uvidíme během tohoto léta, proti sobě nastoupí čtyři týmy z různých zemí světa (Bělorusko, Polsko, Ukrajina, Česká a Slovenská republika). Česko-slovenský tým bude reprezentovat 18 známých osobností, za všechny zmiňme Báru Munzarovou, Martina Trnavského, Ondřeje Brzobohatého, Tomáše Krause a další. Za slovenskou část týmu nastoupili Maroš Kramár, Tomáš Bezdeda a jiní.

TV PRIMA PŘIPRAVUJE: Aréna národů – stane se u nás novou legendou jako Hry bez hranic?

V každé epizodě uvidí diváci několik soutěžních disciplín, například Opičí dráhu, Šlapací mlýn, Krále hory a podobně. Na závěr dílu pak soutěžící musí projít nejtěžší zkouškou – WIPEOUT Zónou! Je to nejnáročnější trať, kterou kdy tvůrci vůbec vymysleli, a je sestavena tak, aby prověřila schopnosti těch nejlepších z nejlepších. Přes třináct metrů vysoká skluzavka, valící se barely, odstředivá rotující plošina a obrovská trampolína jsou zárukou toho nejnáročnějšího finálového kola, které vysaje poslední zbytky energie soutěžících,“ přibližuje TV Nova adrenalinovou show.

SOUVISEJÍCÍ: Soutěž WipeOut natočila ruská společnost

Wipeout moderuje Libor Bouček a Janka Hospodárová, režie se ujal Pepe Majeský. Formát není tuzemskému divákovi neznámý, pod názvem „Drtivá porážka“ jej v originální anglické verzi uvádí TV Barrandov.  Ačkoli se formát natáčel již loni v říjnu, mezitím už natočené materiály odvysílaly stanice v ostatních zemích kromě Slovenska. Česko-slovenský tým skončil poslední.

Autor článku:

Komentáře (2)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .