Wipeout na Nově zabodoval

wipeout

Velká zábavná hra „Wipeout – Souboj národů“ se v premiéře uvedla s nadprůměrným výsledkem, v hlavní cílové skupině dosáhla téměř 50% podílu na trhu.

Televize Nova odvysílala ve středu 29. června první díl velké letní hry Wipeout Souboj národů. Hned první epizoda vzbudila velký zájem, trojice Jana Sováková, Ondřej Brzobohatý a Maroš Kramár sice soupřům podlehla, diváci však jejich bojování ocenili. V cílové skupině Dospělí 15-54 dosáhla TV Nova podíl na trhu 47,81%, v cílové skupině Ženy 15-24 let dokonce 52,81%. V absolutních číslech dosáhla TV Nova 771 tisíc diváků v kategorii 15-54, v širší skupině 15+ zhlédlo první díl 1, 181 milionu diváků při podílu 36,74%. Konkurenční Poštu pro tebe na ČT1 zhlédlo podle webu TN.cz 23,79% diváků ve věku 15+ (739 tisíc).

PSALI JSME: První informace o letním schématu Novy – Wipeout nasadí ve středu

„Další díl show Wipeout Souboj národů odvysílá televize Nova příští středu 6. července ve 20:00. Tentokrát budou za tým českých a slovenských celebrit bojovat fotbalová legenda Tomáš Skuhravý, operní pěvec Filip Tůma a moderátor Peter Varinský,“ láká TV Nova na další díl soutěže. Více informací na oficiálním webu na wipeout.nova.cz nebo facebook.com/wipeout. TV Markíza vysílá soutěž Wipeout Souboj národů vždy v neděli od 20:00.

sledovanost_wipeout

Autor článku:

Komentáře (3)

 1. kulisara

  nooo. já bych se zas tak moc neradoval….. ale co by PR manageři neudělali pro své „finanční ohodnocení“, že ;-)
  HRY BEZ HRANIC jsme tu už jednou měli … a jak byl první díl taky úspěšný…. (s těmi dalšími už šla sledovanost jen dolu… a počítám že s Wipeoutem(co to vlastně je??? nejsem anglofil a žiju v ČR,takže český název by se jaxi právem hodil)to bude stejné.
  Jak by řekl klasik Kodet: Dávám tomu rok, maximálně dva :-) (v tomto případě spíše mín)

 2. kulisara

  Jinak Wipeout jsem viděl..no něco tak amatérskýho se jen tak nevidí. Pár komparzistů dělalo „dav“ a celkové pojetí „bazénové show“ je velmi slabé…:-(
  To jsem si myslel,že TV Nova předvede něco víc… Toto bych tak viděl na pokus o zviditelnění třeba TV public, nebo…(no i na TV Barrandov by to už bylo slabý :-))
  Tak jak se ted prezentuje WhipeOut, tak v podobné amatéřině by se to dalo sfouknout na nějakým táboře :-))

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .