Videostop se zaskvěl, Šéfka pod průměrem

80_let_barrandovVíkendové sledovanosti kralovala opět Česká televize, komerční televize Prima s novou show Šéfka příliš nezaujala. Naopak TV Barrandov s první dílem Barrandovského videostopu bodovala.

Televize Barrandov může být se sledovaností prvního dílu Barrandovského videostopu nad míru spokojena. Novinku moderovanou Janem Rosákem si nenechalo v sobotu ujít 410 tisíc diváků, stanice o tom informovala v tiskové zprávě. V cílové skupině 15+ představovalo toto číslo průměrný podíl na sledovanosti 10,96 %. Sledovanost podle TV Barrandov kulminovala v závěru pořadu, kdy stanice atakovala hranici 600 tisíc diváků, čímž se zařadila od 21:54 na pozici třetí nejsledovanější stanice, čímž před sebe pustila jen TV Nova a TV Prima. Od 22:02 se pak umístila televize Barrandov dokonce hned za Novou.

K TÉMATU: Barrandovský videostop začíná 3. března

Naopak televize Prima s reality-show Šéfka v hlavní roli s Norou Mojsejovou příliš nezaujala. Jak informoval server Digizone.cz, Primu si v neděli po osmé pustilo 650 tisíc diváků (share 14,92%). Konkurenční Česko Slovenská Superstar na Nově poskočila na 928 tisíc diváků (share 21,55%). Vítězem nedělního večera byla opět Česká televize s reprízou cyklu 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem, ten zhlédlo 1,572 milionu diváků (share 34,55%).

SOUVISEJÍCÍ: Nova prožívá nepříjemné jaro, SuperStar zatím nefunguje

Autor článku:

Komentáře (3)

 1. Barka

  No tak ono se není čemu divit. Velmi vychvalovaná Prima zařadila , to co k ní patří,
  tedy Mojsejevovou. To opravdu pohladí na duši. Ale jak jsem psal , k Primě tento
  šmejd patří. Superstar- ten také patří , ale zase k Nově. S Primou si mohou podat
  ruce. Ale nevadí co vysílají, tady byli velmi potěšeni pisatelé, že Prima má novou
  grafiku. No a na ČT Donutil. Se zavřenýma očima celkem dobré. Ale hlavně ta
  grafika , to je ono.

 2. kulisara

  No grafika…občas to chce změnu.-.. ale ne k horšímu (viz. logo CT). Ale co… český člověk si nakonec přecejen zvykne..ikdyž to bude nějakou dobu trvat – nakonec se s tím smíří…

  Naopak – Barrandovu docela přeji tyto „vykyvy“ sledovanosti. Možná pak nakonec obě „stálice“ pochopěj, co „jiného“ (čti nezdegerovaného) diváka zajímá a nakonec třeba vyrukuje Nova nebo Prima s coverVerzí BUĎ a NEBO nebo 6RAN DO KLOBOUKU :-)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .