Viasat Nature startuje už příští týden

viasat_natureRodina tematických kanálů Viasat se ve středu 5. května rozroste o dalšího člena.

Středa 5. května přinese novou dokumentární stanici společnosti MTG s názvem Viasat Nature, připomeňme, že společnost provozuje i programy Viasat History a Viasat Explorer. Největší konkurencí mu bude například Animal Planet. Obsahovou náplň stanice Viasat Nature tvoří zejména dokumenty o přírodě: „Zábavný, vizuálně neobyčejný program, jehož pořady o zvířatech, přírodě a životě v divočině vyhrávají mnoho cen. Objevuje fascinující chování zvířat a úžasnou přírodu na celém světě,“ právě takto se nová stanice prezentuje, dodává ještě heslo: „Viasat Nature – pojďte blíž„.

Kódovaný program Viasat Nature můžete ladit na satelitu Astra 23,5°E, kmitočet – 11 797 MHz, DVB-S, polarizace – horizontální, FEC – 3/4, symbolová rychlost – 27 500 kS/s. Prozatím je potvrzeno, že se k programu dostanou zákazníci platformy Skylink. Jednání s dalšími satelitními, kabelovými i IPTV operátory probíhají.

Program Viasat Nature bude vysílat 24 hodin denně a česky, poprvé se ozve ve středu 5. května úderem 15:00. První dokument, který nabídne, se jmenuje Největší a nejošklivější hmyz, jedná se o
novozélandský přírodovědný miniseriál z roku 2004, následovat budou Neapolští psi (16:00 – rakouský dokumentární film z roku 2006) a Pes z džungle: Skrytý brazilský lovec (17:00 – německý dokumentární film z roku 2008).

Autor článku:

Komentáře (2)

  1. hemendex

    „Středa 5. května přinese novou dokumentární stanici společnosti MTG s názvem Viasat Nature, připomeňme, že společnost provozuje i programy Viasat Nature a Viasat Explorer.“

    VIASAT HISTORY a Viasat Explorer :)

    1. Martin Petera Autor příspěvku

      Díky za opravu, omlouvám se za nepozornost.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .