Vánoce v létě? Ano, s Novou už tento víkend

nova_vanoce

Televize Nova přesně půl roku po nejkrásnějších svátcích roku přichází s vánoční nadílkou také na začátku léta. Od pátku do neděle uvede nejpopulárnější vánoční televizní hity.

V pátek 24. června odvysílá TV Nova nejpopulárnější vánoční pohádku Tři oříšky pro Popelku, od 20:00 zhlédnou diváci film, který jim má „dopřát pohodu a prostor k vydechnutí před týdnem, který přinese školákům další zhodnocení jejich celoročních vědomostí a výkonů„.

DOPORUČUJEME: První informace o letním schématu Novy – Wipeout nasadí ve středu

V sobotu 25. června nasazuje nejsledovanější komerční stanice ruskou klasiku – Mrazíka. Příběh Nastěnky a Ivana nebude v „letně-vánoční“ nabídce TV Nova posledním titulem. 26. června totiž v hlavním vysílacím čase od 20:00 nasadí komedii S tebou mě baví svět.

Autor článku:

Komentáře (4)

 1. Maxx

  Co je moc, to je moc. Nova už je v takové agónii, kdy při pauze jejich nejsilnějších projektů Ordinace a Ulice nemá prakticky co vysílat, aby si udržela týdenní share nad 30% a proto nasadí tyhle filmy. Ty sice vždy bodují, ale tak nějak začínám cítit, že tohle je už opravdu moc a že po tak krátké době a navíc v horkém létě s touhle vánoční trojkou moc veselá čísla neudělají.

 2. Jan Nový

  Pohádky patří k Vánocům a v létě je to fakt trapný když třeba stebou mě baví svět , každý měsíc běží jachyme hod ho do stroje slunce , seno , … a je toho mnohem víc , ale často se to opakuje tak na to nekoukám avysílájí každé 3 měsíce jednou na nově jindy na nova cinema , repríza častější než 1 ročně už je opravdu trapná prej budou okakovat pojištovnu , to je trapárna jo a haspoda patří podle mě na barrandow příští tyden můžou dát třeba reprízu silvestra :-(

  1. Martin Petera Autor příspěvku

   Reprízy silvestrovských programů (také z minulých let) uvede opět Česká televize v rámci sobotní zábavy (Za oponou s Jiřinou). Snaha zaujmout „něčím netradičním“. Dokud se diváci na československé filmy budou dívat v takovém počtu, budou se pořádat vysílat :(.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,