TV Nova má licenci na program pro muže

nova_actionRRTV udělila TV Nova licenci pro chystanou stanici s pracovním názvem „Kanál 5„, potvrdily se dříve zveřejněné informace, novinka zacílí na muže.

Předsedkyně RRTV Kateřina Kalistová potvrdila ČTK informaci o tom, že TV Nova byla udělena licence na pátý program. „Kanál bude zaměřený na muže. Mají to specifikované jako na převážně mužskou část diváků všech věkových kategorií, nikoliv dětí,“ uvedla Kalistová. Časový rozsah vysílání bude 18-20 hodin.

DOPORUČUJEME: Nova chce licenci pro Kanál 5 mířící na muže. Co ale nabídne?

Nový Kanál 5 s hlavičkou TV Nova se zaměří na sport, dramatickou a dokumentární tvorbu zejména ze Spojených států. Diváci se mají těšit zejména na akční, kriminální a vědecko-fantastické filmy. Sportům má dominovat fotbal, hokej a motorismus. Odstartovat musí do 360 dnů od udělení licence.

TV Nova by se mohla inspirovat bulharskou stanicí bTV Action, provozuje ji stejná společnost – CME. Změna názvu „Kanálu 5“ určitě přijde na pořad dne, jelikož generální ředitel Jan Andruško už dříve oznámil, že nový kanál bude vysílat s názvem obsahující slovo „Nova“, společnost si registrovala názvu jako „Nova Action“, „Nova Men“ či „Nova Zone“.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .