TV Barrandov představí svůj program, podívejte se už teď

bubu_starNa příští úterý je plánována tisková konference. Programové schéma je ale už na světě.

Nejočekávanějším bodem celého programu je bezesporu seriálová novinka Odsouzené, seriál je natáčen ve spolupráci se slovenskou televizí JOJ. Více si o seriálu můžete přečíst v aktualitě Padla první klapka seriálu Odsouzené. Třicetidílný seriál se na obrazovky dostane hned dvakrát týdně, od osmi hodin jej budeme moci zhlédnout v pondělí a ve středu. Potýkat se však bude s ostrou konkurencí. TV Prima nasazuje seriál Přešlapy a Hádej, kdo jsem? (resp. Hádej, kdo lže?), ČT v pondělí tradičně vyrukuje s původním českým seriálem, Nova chystá stavební show Dům snů. V jedné z roli česko-slovenského seriálu Odsouzené se představí také Hana Gregorová.

I zpravodajství dozná na TV Barrandov svých změn. Hlavní zpravodajská relace HLAVNÍ ZPRÁVY se přesouvá z osmé večerní na 18:50 ve všední dny. Kolem desáté hodiny se diváci dočkají druhého vydání (viz programové schéma). Od září už Barrandov nenasadí blok 90 minut. Zpravodajsko-publicistický formát prošel přes léto přerodem. V nové podobě se představí pod názvem 60 minut. V programových plánech se vyskytuje pětkrát týdně v 17:45. Nové motto pořadu zní: „Ukážeme, vyzkoušíme, pobavíme„. Life-stylový magazín bude hostit osobnosti, nabídne pohled do zákulisí showbusinessu a slíbeno je mnohem více. Chybět nemají živá vystoupení kapel. V repríze jej uvidíme vždy kolem šesté ranní a jedenácté dopolední

Podívejte se na programové schéma TV Barrandov.

Zaujmout mají i off-time akvizice. Mezi napjatě očekávané formáty lze zařadit show Pekelné kuchyně (v anglickém originále vysíláno pod názvem Hell’s Kitchen). V tomto původně anglickém formátu vyhlášený šéfkuchař pro svou restauraci vybírá nejlepšího kuchaře z dvanácti uchazečů. Televize Barrandov si vybrala americkou verzi stanice FOX. Stranou nelze nechat ani pořad Drtivá porážka (Wipe Out), americká obdoba Pevnosti Boyard či Takeshiho hradu. V plánech se uvádí: „Každý musí zvládnout sérii překážek a nástrah, vyhraje ten, kdo je nejlepší. O vítězi rozhodne nejtěžší disciplína„. Vlastní formát s názvem EZO.TV se představí ve všední dny v 13:00, v přímém přenosu je pro diváky připravena poradna s kartářem či astrologem. Repríza je plánována na půlnoc. Máte-li zájem, Barrandov stále hledá lidi z oboru – informace zde.

Stanice zároveň stále počítá s nejpopulárnějšími sloty. Po letní odmlce se vrací Politická střelnice Zuzany Bubílkové (pátek 21:40), ve stejný den pak v hlavním vysílacím čase televize odvysílá i dva české filmy, jež vzbuzují u diváků značné ohlasy. V pondělí (krátce po deváté) se do své pohovky usídlí i Talkshow Jana Saudka. Ve středu před desátou večerní je pak připraven dokument z dílny Fera Feniče České milování. Naopak už se nevrátí Miloš Knor a jeho KnorTime (více v komentáři Dezertuje Miloš Knor na Primu?), na vině je nízký zájem diváků. Otazník zatím visí nad pořadem KOKO TV. „KOKO TV zpět na obrazovkách,“ psali jsme počátkem května. Před tímto datem zastihnul formát krátký výpadek. Na podzim se možná dostane do nedělního slotu místo reprízy Cyranova ostrova. Trhákem mají být i show Královny popu, v přímém přenosu vystoupí například Aneta Langerová, Jana Kirschner či Věra Špinarová.

Podrobnější informace přineseme příští týden. Už včera jsme psali, že TV Barrandov obnoví funkci programového ředitele.

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. pitris

    TV Barrandov je čím dál,tím horší.Ještě by mohli posedmé opakovat Sladkou Ludru,a ten hnusný ukrajinský seriál.Ještě bych navrhoval nakoupit bulharské,rumunské,albánské a mongolské seriály.Potom bude Barrandov Fuck You.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .