Televizní klasika Star Trek se vrací na české obrazovky

cool_picardPro fanoušky kultovního sci-fi seriálu Star Trek: Nová generace máme vynikající zprávu, Prima Cool jej odvysílá v dohledné době.

Seriál Star Trek: Nová generace (v originále Star Trek: The Next Generation) se skutečně vrací na tuzemské obrazovky. Informaci jako první přinesl fanouškovský portál Trekkies.cz, zprávu nám potvrdila i přímo televize Prima. Kultovní vědecko-fantastický seriál v hlavních rolích s Patrickem Stewartem a Jonathanem Frakesem uvede digitální stanice cílící na mladé diváky Prima Cool.

REDAKČNÍ KOMENTÁŘ: Kterak hvězdná loď z obrazovky odplula

Posádka hvězdné lodi Enterprise pod velením kapitána Jean-Luca Picarda brázdila vysílání České televize, ta uvedla všechny seriály s přídomkem Star Trek, výjimku tvoří Star Trek: The Animated Series (tu odvysílala ve svých počátcích TV Nova), Star Trek: Deep Space Nine (TV Nova, TV Prima) a Star Trek: Enterprise (AXN). Star Trek: DS9 nebyl dokonce nikdy odvysílán kompletní. Zatím není jisté, zda Prima Cool uvede Star Trek už tento podzim, tato možnost existuje . Prima zatím také nepotvrdila, že nasadí seriál v původním dabingu s Pavlem Soukupem či Michalem Jagélkou, ale ani to není vyloučeno.

OPRAVA:

Omlouváme se za nepřesnost, opomenut byl nejnovější Star Trek: Enterprise, ten prozatím jako jediná stanice dostupná v České republice uvedla AXN a navíc s českým dabingem. Kapitána Jonathana Archera v českém znění ztvárnil herec Jiří Dvořák

Autor článku:

Komentáře (2)

  1. MASH

    Dobrá zpráva. jako fanoušek Star Treku to samozřejně oceňuju, ikdyž „Nová generace“ může už pro mnohé nezasvědcené působit díky primitivním efektům trošku hloupě. O to víc mě mrzí, že poslední (a podle mě hodně dobrej) Star Trek Enterprise s kapitánem Archerem měl jenom poloviční počet řad, oproti všem ostatním sériím. Škoda.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .