Takešiho Hrad se vrací, uvede jej Prima Cool

takeshiho_hradZačátkem dubna se na české obrazovky po dlouhé pauze vrací japonská soutěžní show Takešiho hrad. Prima Cool tento formát nasadí od začátku dubna.

Všední dny v 19:20 obsadí na Primě Cool od 4. dubna japonská soutěžní show Takešiho hrad. První řada tak vystřídá druhou reprízu sledované reality-show Faktor strachu, kterou stanice vysílá ve stejném čase. „Skupina soutěžících svádí neúprosný boj o Takešiho hrad. Cesta k úspěchu je dlouhá a všechny zúčastněné čeká mnoho a překážek. Jen jeden může vyhrát a věřte, že se to povede málokomu,“ uvádí TV Prima v programových plánech.

DOPORUČUJEME: Prima Cool chystá další premiéru Futuramy

Na začátku hry Takešiho hrad sledujeme 100-142 soutěžících, kteří se musí dostat přes sérii fyzicky náročných překážek zahrnující vodní příkop, lopocení se bahnem a další. Ve finále se soutěžící utkají s fiktivním hrabětem v maketě tanků. Na Primě Cool zhlédneme epizody z let 2001 až 2003. Formát není českému diváků cizí, v minulosti jej uvedla dnes již neexistující regionální stanice TV3, sledovat jej mohli diváci v pátek po osmé hodině večerní. Nedávno jej mohli diváci sledovat i na německé stanici Comedy Central.

PŘEČTETE SI DÁLE: Licenční kolotoč s názvem TV3

Už 1. dubna oslaví Prima Cool své druhé narozeniny. V tento den uvede po 22. hodině premiéru českého filmu z roku 2010 s názvem Bastardi v hlavní roli s T.Magnuskem, I.Bukovou či L.Potměšilem.

Ukázka ze soutěže Takešiho hrad.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .